Forum Promodels

Wró?   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Konkursy pi?kno?ci

Konkursy pi?kno?ci Dzia? po?wi?cony tematyce wyborów miss organizowanych w Polsce i na ?wiecie. Miss World, Miss Polski, Miss Polonia i inne konkursy pi?kno?ci, których w Polsce mamy coraz wi?cej...

Odpowiedz

LinkBack Narz?dzia w?tku Wygl?d
stare 20-06-07, 10:04   #61 (permalink)
JuStI
Guest

Domy?lnie

je?eli chodzi o pó?finalistki jest kilka ?adnych dziewczyn ale nie jestem jako? szczególnie zachwycona..
  Odpowied? z Cytatem
Reklama
stare 20-06-07, 14:26   #62 (permalink)
Promodels User

Profesja: Modelka
Sk?d: Lublin <3 / Wawa / Reszta ?wiata :)
Krushyna
Domy?lnie

A czy jaka? nasza forumowiczka jest pó?finalistk? ?
pucowa? si?
Ch?tna na sesje.
kaska-jankowska1@wp.pl
Krushyna jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 20-06-07, 20:16   #63 (permalink)
Anne Marie
Guest

Domy?lnie

Dosta?am wyró?nienie w konkursie Miss ?l?ska i przesz?am do eliminacji ogólnopolskich 10 czerwca. Dziewczyny by?y przeró?ne - od przeci?tnych, do bardzo ?adnych. Faktycznie, by?o sporo "nie?le" wytapetowanych, ja zrobi?am bardzo delikatny make up. Ze 300 dziewczyn, które wysz?y w bikini wybierali 50. Przesz?am ten etap, zosta?am wraz z 50 dziewczyn. Po wyj?ciu w sukniach wieczorowych odpad?am.

Ogólne wra?enia - nie wiadomo o co chodzi organizatorom, ci??ko przewidzie? które dziewczyny zostan? wybrane. Widzia?am natomiast jak po eliminacjach jedna dziewczyna podesz?a do organizatora i powiedzia?a, ze nie przesz?a do pó?fina?u. Pan natychmiast pomóg? kole?ance Nie wiem o co w tym chodzi?o, ale to mnie troch? zastanawia.
Zaraz po og?oszeniu wyników wszystkie podpisywa?y umow? na wy??czno??. Jednemu si? to podoba, drugiemu nie. Tak jak we wszystkich konkursach tego typu, zdania s? bardzo podzielone. Nie mniej jednak uwa?am, ?e warto mie? takie do?wiadczenie na koncie.
  Odpowied? z Cytatem
stare 21-06-07, 17:34   #64 (permalink)
Promodels User

Krushyna
Domy?lnie

Dok?adnie zawsze to 'co?' wi?cej i ju? wiadomo mniej wi?cej o co chodzi ;p

A ja proponuj? mo?e ka?dy poda swoj? propozycj? 20 która 'dostanie' si? do fina?u Miss Polski & Nastolatek [ po 20 ] jak my?licie ?
na pocz?tek powiem za siebie ;p

Miss Polski : [ w kolejno?ci moim zdaniem rosn?cej =p ]
1. Klaudia Klamann.
2. Weronika Pieczuro.
3. Katarzyna Bocho?.
4. Joanna Spychalska.
5. Natalia Winiarska.
6. Natalia Paw?owicz.
7. Sandra Majka.
8. Alicja Kluza.
9. Milena Lutrzykowska.
10. Beata ?awniczak.
11. Paulina Bielecka.
12. Ewelina Michalik.
13. Ma?gorzata Najbor.
14. Joanna Wo?owiec.
15. Anna Padee.
16. Joanna Pasek.
17. Magdalena Kossi?ska
18. Karolina Zakrzewska.
19. Joanna Jamroziak.
20. Agata Janus.

Miss Nastolatek [ równie? w kolejno?ci rosn?cej =p ]
1. Kinga Kubik.
2. Sylwia Prokopek.
3. Luiza Marcinkiewicz.
4. Ma?gorzata Partyczna.
5. Kaja Lange - Kuczy?ska.
6. Natalia ?ak.
7. Anna Stok?osa.
8. Dominika Kuku?a.
9. Agata Rupniak.
10. Roksana Kie?b.
11. Paulina Elas.
12. Anita Kosmala.
13. Joanna Lachendro.
14. Magdalena Adameczek.
15. Karolina Szozda.
16. Paulina Kulbacka.
17. Zofia Wi?niewska.
18. Karolina Radziszewska.
19. Katarzyna W?odarek.
20. Agnieszka Adamczyk.

Zauwa?y?am ?e w Miss Polski jest du?o blondynek a w Nastolatkach du?o brunetek =p
Podawajcie swoje typowania na fina?
Tutaj wszystkie pó?finalistki
Pó?finalistki
Ch?tna na sesje.
kaska-jankowska1@wp.pl
stare 21-06-07, 21:10   #65 (permalink)
Promodels User

Sk?d: Bielsko/Kraków
smurfetka
Domy?lnie

ja bym chcia?a, ?eby przesz?y wszystkie moje kole?anki z rejonu :P w misskach s? 3 dziewczyny, w nastolatkach 5 nawet cz??? z nich zosta?a wymieniona, wi?c mo?e si? uda
stare 22-06-07, 01:59   #66 (permalink)
Marta_M
Guest

Domy?lnie

hmm casting przebiega? w jaki? tajemniczy sposób, wybrali pare ?adnych dziewczyn, innych nie bede komentowala, bylam przerazona no ale có? i tak bywa;p ciesz? si?, ze dosta?am pare propozycji, z reszt? jak poprzedniczka napisa?a warto jest posiada? takie do?wiadczenie 3mam kciuki za moje dziewczyny;D Krushyna te? mam fbl;p
  Odpowied? z Cytatem
stare 22-06-07, 10:53   #67 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domy?lnie

Cytat:
Napisa? Marta_M
hmm casting przebiega? w jaki? tajemniczy sposób, wybrali pare ?adnych dziewczyn, innych nie bede komentowala, bylam przerazona no ale có? i tak bywa;p ciesz? si?, ze dosta?am pare propozycji
casting przebiega? w jak najbardziej normalny sposob. podzielili nas na grupy powiedzieli za ile mamy przyj??, ?eby nie trzeba by?o czeka? nie wiedz?c nawet ile... Nie wyobra?am sobie idealnej organizacji przy takiej liczbie dziewcz?t.
Moim zdaniem wybrali naprawd? ?adne dziewczyny, sporo wysokich, szczup?uch, takich, ktore maj? szanse gdzie? zaistnie?. Takie jest moje zdanie. Pami?tajmy jednak, ?e przed nimi po?fina?y i cz??? z nich jeszcze odpadnie.
Co do innych propozycji to ja bym z ?adnej nie skorzysta?a... I nie wiem z czego si? tu cieszy?. Bowiem jaki szanuj?cy si? fotograf czy agencja przychodzi w miejsce gdzie wie, ?e b?dzie sporo dziewczyn i wy?apuje te, ktore si? nie dosta?y, pocieszaj?c je, ?e nie maj? si? czym martwi? i ?e on im zrobi foty... Dla mnie pora?ka i brak taktu.
stare 22-06-07, 15:41   #68 (permalink)
Promodels User

Krushyna
Domy?lnie

Cytat:
Napisa? Marta_M
Krushyna te? mam fbl;p
to podaj www albo napisz coment zebym wiedzia?a ;p
Ch?tna na sesje.
kaska-jankowska1@wp.pl
stare 22-06-07, 20:15   #69 (permalink)
Marta_M
Guest

Domy?lnie .

Fakt, ze dziewczyny nie dostaly si? do polfina?u, nie ?wiadczy o tym ze s? brzydkie i robia im zdjecia tylko zdesperowani fotografowie, skorzystac z propozycji? brak taktu? heh chyba po to sie uczestniczy w takich castingach, zeby Cie kto? zauwa?y?. Masz jakie? dziwne podej?cie, ale ka?dy ma w?asne:] pocieszac mnie nikt nie musi, nie traktuje tego tak powaznie, raczej jako przygode,nowe do?wiadczenie. Z?o?? pi?kno?ci szkodzi:] pozdrawiam:]

ok Kryshyna zaraz Ci napisze komencika
  Odpowied? z Cytatem
stare 23-06-07, 02:23   #70 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domy?lnie Re: .

Cytat:
Napisa? Marta_M
Fakt, ze dziewczyny nie dostaly si? do polfina?u, nie ?wiadczy o tym ze s? brzydkie i robia im zdjecia tylko zdesperowani fotografowie, skorzystac z propozycji? brak taktu? heh
uwa?am po prostu, ?e ka?dy szanuj?cy si? fotograf jest w stanie sam sobie znale?? modelk? i nie musi si? ucieka? do "podst?pu" i podbiera? dziewczyn z innego castingu. Tak robi? ludzie, moim zdaniem, bez klasy. Nie mowi?c juz o agencjachm ktore post?puj? w ten sam sposob. I nie uwa?am, ?e dziewczyny, ktore si? nie dosta?y s? brzydkie.
stare 14-07-07, 22:21   #71 (permalink)
stokroteczka91
Guest

Domy?lnie

a ja startuje za rok i juz sie doczekac nie moge
  Odpowied? z Cytatem
stare 14-07-07, 23:19   #72 (permalink)
natalcia9891
Guest

Domy?lnie

hmmm nie wiem co tu powiedzie? mo?e tylko tyle ?e troche sie obawiam tego zgrupowania przed pó?fina?em nastolatek bo starsze dziewczyny ju? troche mi na ten temat opowiedzia?y!Ogólnie to zauwa?y?am ?e Krushynka wytypowa?a? mnie w swojej 20-stce które sie dotan? dalej Twoim zdaniem jestem Natalia ?ak.Pozdrawiam:*
  Odpowied? z Cytatem
stare 18-07-07, 09:09   #73 (permalink)
Selene
Guest

Domy?lnie

s?uchajcie, a GabrielaModels to jakie wybory organizuje teraz we wrze?niu?
  Odpowied? z Cytatem
stare 02-08-07, 19:41   #74 (permalink)
monika89
Guest

Domy?lnie

Mi si? bardzo organizacja nie podoba?a w tym konkursie :/ (mówi? o Holiday Inn) Przebieralnia 4 kroki na 2 kroki . wchodzi?y?my po 100 reszta (200 os.) musia?a si? w?óczy? po mie?cie. Wybrali z 70 osób które musia?o znowu czeka? ze 2 h na ponowne wyj?cie i z tego ok 30 wybrali,i niech nikt mi nie mówi ?e si? nie da?o tego inaczej zorganizowa?, bo najwyra?niej w innych konkursach potrafi?. Nie by?o ?adnego wybiegu ,nawet ma?ej "scenki" tylko wchodzi?y?my do jakiego? pomieszczenia u?miech i dzi?kujemy nast?pne.. Nie wspominaj?c o tym ?e jeden z bodaj?e tam obraduj?cych podszed? po konkursie i powiedzia? ?e bym si? dosta?a ale .. za staro wygl?dam..(bo to miss nastolatek) . Faktycznie mia? facet takt...No có? .. ka?dy konkurs powinien mie? klas? i dobr? organizacj?.. tutaj by?a MOIM osobistym zdaniem mierna.. ale „kto co woli” Mo?e w innych latach by?o lepiej? ?ycz? wszystkim powodzenia!
  Odpowied? z Cytatem
stare 10-08-07, 09:55   #75 (permalink)
Promodels User

Krushyna
Domy?lnie

No i mamy ju? Finalistki Miss polski i Nastolatek 2007
Finalistki

Kilka moich typów si? spe?ni?o ;p
Miss Polski - 10 typów na 20 propozycji.
1. Klaudia Klamann.
2. Weronika Pieczuro.
3. Joanna Spychalska.
4. Sandra Majka.
5. Milena Lutrzykowska.
6. Ma?gorzata Najbor.
7. Anna Padee.
8. Magdalena Kossi?ska.
9. Karolina Zakrzewska.
10. Joanna Jamroziak.

Miss Nastolatek : 10 typów na 20 propozycji
1. Kinga Kubik.
2. Luiza Marcinkiewicz.
3. Dominika Kuku?a.
4. Agata Rupniak.
5. Roksana Kie?b.
6. Paulina Elas.
7. Magdalena Adameczek.
8. Karolina Radziszewska.
9. Katarzyna W?odarek.
10. Agnieszka Adamczyk.

Jednym s?owem wytypowa?am strza?y w dziesi?tk? ;p
Ch?tna na sesje.
kaska-jankowska1@wp.pl
stare 10-08-07, 10:11   #76 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domy?lnie

moze w dziesiatke...
ale ja bym powiedziala ze na piatke :P czyli po?ow?
stare 10-08-07, 10:56   #77 (permalink)
imported_Baldi
Guest

Domy?lnie

Relacje z pó?fina?ów i pe?n? list? finalistek Miss Polonia 2007 znajdziecie tutaj:
http://www.forum.promodels.pl/14290.htm
  Odpowied? z Cytatem
stare 15-08-07, 16:27   #78 (permalink)
miss-georginia
Guest

Domy?lnie Kruhyna! typujemy dalej?

Hej Krushyna!...prawie Ci si? uda?o! ..to mo?e spróbuj teraz wytypowa? ,fina?ow?" pi?tk??........a tak swoj? drog? to powiem ,?e trudno wybra? ,bo dziewczyny s? jeszcze ?adniejsze na ?ywo!..By?am w Szczyrku na pó?finale nastolatek i wiem co mówi?! Ci co oceniali mieli niez?y ,,orzech do zgryzienia" !!! Szczerze powiem , osobi?cie uwa?am ?e w finale (ca?y czas mówi? o nastolatkach) nie powinno si? znale?? no-mo?e 6 dziewczyn (nie b?d? wymienia?,bo nie o to chodzi,?eby komu? sprawia? przykro?? ale ja s?dz? ?e odpad?o par? naprawd? ?adniejszych )...jednak pozosta?e 21 to naprawd? pi?kne dziewczyny-z których ka?da ma w sobie co? innego..Gdybym by?a w jury to do fia?owej dziesi?tki wybra?abym: Luiz? Marcinkiewicz , Katarzyn? W?odarek , Magdalen? Krupa , El?biet? Gruzi?sk? , Roksan? Ke?b , Kaj? D?bsk? , Karolin? Olszewsk? , Magdalen? Adameczek , Aleksandr? ?uczak , Katarzyn? Melzack? ,
...bardzo ?adn? buzi? ma Kinga Kubik (wsz?dzie wysoko notowana!) -bo napawd? ?liczna..ale niestety figura zupe?nie nie na miss (nie twierdz?,?e miss musi mie? 180cm .ale Kinga jest niska i ma bardzo rozbudowane ramiona,szerok? tali? i silne, muskularne uda -co w mojej ocenie dyskwalifkuje j? w ubieganiu si? o tytu? miss ..i to tym badziej nastolatek
podobnie jest z Dominik? Kukie?? ,która ma pi?kne w?osy,?liczn? buzi?- ale ,,?redni? " jak na miss figur? .....na tej zasadzie pewnie -nie wesz?a dofina?u Sylwia Prokopek,której twarz podba?a sie wszystkim,ale brakowa?o harmonii w jej kszta?tach!
  Odpowied? z Cytatem
stare 15-08-07, 16:47   #79 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domy?lnie Re: Kruhyna! typujemy dalej?

Cytat:
Napisa? miss-georginia
...bardzo ?adn? buzi? ma Kinga Kubik (wsz?dzie wysoko notowana!) -bo napawd? ?liczna..ale niestety figura zupe?nie nie na miss (nie twierdz?,?e miss musi mie? 180cm .ale Kinga jest niska i ma bardzo rozbudowane ramiona,szerok? tali? i silne, muskularne uda -co w mojej ocenie dyskwalifkuje j? w ubieganiu si? o tytu? miss ..i to tym badziej nastolatek
No Kinga ma ?liczn? buzi?, ale wzrost poni?ej 170... Chyba 168. Talii i ramion bym si? jeszcze tak nie czepia?a, ale uda faktycznie mocno umi??nione bowiem kiedy? trenowa?a biegi na nartach...
Te? by?am na tych pó?fina?ach, widzia?am tak?e dziewcz?ta bez makija?u- ?liczne!
Je?li tak dobrze znasz dziewczyny to powiedz mi jak si? nazywaj? te z nr 23, 32, 33, bo te bardzo mi sie podoba?y i obstawiam, ?e zdob?d? g?ówne tytu?y. A wygra moim zdaniem 32.
stare 15-08-07, 18:10   #80 (permalink)
miss-georginia
Guest

Domy?lnie

No w?a?nie.widz? ,?e Twoje oczy widz? podobnie)..bo...23-to Magdalena Krupa, 32-to Luiza Marcinkiewicz,33-to Katarzyna Melzacka...wszystkie wymieni?am w swoim typoawniu a na pierwszym miejscu te? typowa?am Luiz? Macinkiewicz,która ma teraz nr 43....pozdrawiam !!!
  Odpowied? z Cytatem
Odpowiedz

Narz?dzia w?tku
Wygl?d

Zasady Postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest W??czony
Trackbacks are W??czony
Pingbacks are W??czony
Refbacks are W??czony

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:27.