Forum Promodels

Wróć   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Konkursy piękności

Konkursy piękności Dział poświęcony tematyce wyborów miss organizowanych w Polsce i na świecie. Miss World, Miss Polski, Miss Polonia i inne konkursy piękności, których w Polsce mamy coraz więcej...

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 20-06-07, 10:04   #61 (permalink)
JuStI
Guest

Domyślnie

jeżeli chodzi o półfinalistki jest kilka ładnych dziewczyn ale nie jestem jakoś szczególnie zachwycona..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-07, 14:26   #62 (permalink)
Promodels User

Profesja: Modelka
Krushyna
Domyślnie

A czy jakaś nasza forumowiczka jest półfinalistką ?
pucować się
Chętna na sesje.
kaska-jankowska1@wp.pl
Krushyna jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-06-07, 20:16   #63 (permalink)
Anne Marie
Guest

Domyślnie

Dostałam wyróżnienie w konkursie Miss Śląska i przeszłam do eliminacji ogólnopolskich 10 czerwca. Dziewczyny były przeróżne - od przeciętnych, do bardzo ładnych. Faktycznie, było sporo "nieźle" wytapetowanych, ja zrobiłam bardzo delikatny make up. Ze 300 dziewczyn, które wyszły w bikini wybierali 50. Przeszłam ten etap, zostałam wraz z 50 dziewczyn. Po wyjściu w sukniach wieczorowych odpadłam.

Ogólne wrażenia - nie wiadomo o co chodzi organizatorom, ciężko przewidzieć które dziewczyny zostaną wybrane. Widziałam natomiast jak po eliminacjach jedna dziewczyna podeszła do organizatora i powiedziała, ze nie przeszła do półfinału. Pan natychmiast pomógł koleżance Nie wiem o co w tym chodziło, ale to mnie trochę zastanawia.
Zaraz po ogłoszeniu wyników wszystkie podpisywały umowę na wyłączność. Jednemu się to podoba, drugiemu nie. Tak jak we wszystkich konkursach tego typu, zdania są bardzo podzielone. Nie mniej jednak uważam, że warto mieć takie doświadczenie na koncie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-06-07, 17:34   #64 (permalink)
Promodels User

Krushyna
Domyślnie

Dokładnie zawsze to 'coś' więcej i już wiadomo mniej więcej o co chodzi ;p

A ja proponuję może każdy poda swoją propozycję 20 która 'dostanie' się do finału Miss Polski & Nastolatek [ po 20 ] jak myślicie ?
na początek powiem za siebie ;p

Miss Polski : [ w kolejności moim zdaniem rosnącej =p ]
1. Klaudia Klamann.
2. Weronika Pieczuro.
3. Katarzyna Bochoń.
4. Joanna Spychalska.
5. Natalia Winiarska.
6. Natalia Pawłowicz.
7. Sandra Majka.
8. Alicja Kluza.
9. Milena Lutrzykowska.
10. Beata Ławniczak.
11. Paulina Bielecka.
12. Ewelina Michalik.
13. Małgorzata Najbor.
14. Joanna Wołowiec.
15. Anna Padee.
16. Joanna Pasek.
17. Magdalena Kossińska
18. Karolina Zakrzewska.
19. Joanna Jamroziak.
20. Agata Janus.

Miss Nastolatek [ również w kolejności rosnącej =p ]
1. Kinga Kubik.
2. Sylwia Prokopek.
3. Luiza Marcinkiewicz.
4. Małgorzata Partyczna.
5. Kaja Lange - Kuczyńska.
6. Natalia Żak.
7. Anna Stokłosa.
8. Dominika Kukuła.
9. Agata Rupniak.
10. Roksana Kiełb.
11. Paulina Elas.
12. Anita Kosmala.
13. Joanna Lachendro.
14. Magdalena Adameczek.
15. Karolina Szozda.
16. Paulina Kulbacka.
17. Zofia Wiśniewska.
18. Karolina Radziszewska.
19. Katarzyna Włodarek.
20. Agnieszka Adamczyk.

Zauważyłam że w Miss Polski jest dużo blondynek a w Nastolatkach dużo brunetek =p
Podawajcie swoje typowania na finał
Tutaj wszystkie półfinalistki
Półfinalistki
Chętna na sesje.
kaska-jankowska1@wp.pl
stare 21-06-07, 21:10   #65 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domyślnie

ja bym chciała, żeby przeszły wszystkie moje koleżanki z rejonu :P w misskach są 3 dziewczyny, w nastolatkach 5 nawet część z nich została wymieniona, więc może się uda
stare 22-06-07, 01:59   #66 (permalink)
Marta_M
Guest

Domyślnie

hmm casting przebiegał w jakiś tajemniczy sposób, wybrali pare ładnych dziewczyn, innych nie bede komentowala, bylam przerazona no ale cóż i tak bywa;p cieszę się, ze dostałam pare propozycji, z resztą jak poprzedniczka napisała warto jest posiadać takie doświadczenie 3mam kciuki za moje dziewczyny;D Krushyna też mam fbl;p
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-06-07, 10:53   #67 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marta_M
hmm casting przebiegał w jakiś tajemniczy sposób, wybrali pare ładnych dziewczyn, innych nie bede komentowala, bylam przerazona no ale cóż i tak bywa;p cieszę się, ze dostałam pare propozycji
casting przebiegał w jak najbardziej normalny sposob. podzielili nas na grupy powiedzieli za ile mamy przyjść, żeby nie trzeba było czekać nie wiedząc nawet ile... Nie wyobrażam sobie idealnej organizacji przy takiej liczbie dziewcząt.
Moim zdaniem wybrali naprawdę ładne dziewczyny, sporo wysokich, szczupłuch, takich, ktore mają szanse gdzieś zaistnieć. Takie jest moje zdanie. Pamiętajmy jednak, że przed nimi połfinały i część z nich jeszcze odpadnie.
Co do innych propozycji to ja bym z żadnej nie skorzystała... I nie wiem z czego się tu cieszyć. Bowiem jaki szanujący się fotograf czy agencja przychodzi w miejsce gdzie wie, że będzie sporo dziewczyn i wyłapuje te, ktore się nie dostały, pocieszając je, że nie mają się czym martwić i że on im zrobi foty... Dla mnie porażka i brak taktu.
stare 22-06-07, 15:41   #68 (permalink)
Promodels User

Krushyna
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marta_M
Krushyna też mam fbl;p
to podaj www albo napisz coment zebym wiedziała ;p
Chętna na sesje.
kaska-jankowska1@wp.pl
stare 22-06-07, 20:15   #69 (permalink)
Marta_M
Guest

Domyślnie .

Fakt, ze dziewczyny nie dostaly się do polfinału, nie świadczy o tym ze są brzydkie i robia im zdjecia tylko zdesperowani fotografowie, skorzystac z propozycji? brak taktu? heh chyba po to sie uczestniczy w takich castingach, zeby Cie ktoś zauważył. Masz jakieś dziwne podejście, ale każdy ma własne:] pocieszac mnie nikt nie musi, nie traktuje tego tak powaznie, raczej jako przygode,nowe doświadczenie. Złość piękności szkodzi:] pozdrawiam:]

ok Kryshyna zaraz Ci napisze komencika
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-06-07, 02:23   #70 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domyślnie Re: .

Cytat:
Napisał Marta_M
Fakt, ze dziewczyny nie dostaly się do polfinału, nie świadczy o tym ze są brzydkie i robia im zdjecia tylko zdesperowani fotografowie, skorzystac z propozycji? brak taktu? heh
uważam po prostu, że każdy szanujący się fotograf jest w stanie sam sobie znaleźć modelkę i nie musi się uciekać do "podstępu" i podbierać dziewczyn z innego castingu. Tak robią ludzie, moim zdaniem, bez klasy. Nie mowiąc juz o agencjachm ktore postępują w ten sam sposob. I nie uważam, że dziewczyny, ktore się nie dostały są brzydkie.
stare 14-07-07, 22:21   #71 (permalink)
stokroteczka91
Guest

Domyślnie

a ja startuje za rok i juz sie doczekac nie moge
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-07-07, 23:19   #72 (permalink)
natalcia9891
Guest

Domyślnie

hmmm nie wiem co tu powiedzieć może tylko tyle że troche sie obawiam tego zgrupowania przed półfinałem nastolatek bo starsze dziewczyny już troche mi na ten temat opowiedziały!Ogólnie to zauważyłam że Krushynka wytypowałaś mnie w swojej 20-stce które sie dotaną dalej Twoim zdaniem jestem Natalia Żak.Pozdrawiam:*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18-07-07, 09:09   #73 (permalink)
Selene
Guest

Domyślnie

słuchajcie, a GabrielaModels to jakie wybory organizuje teraz we wrześniu?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-07, 19:41   #74 (permalink)
monika89
Guest

Domyślnie

Mi się bardzo organizacja nie podobała w tym konkursie :/ (mówię o Holiday Inn) Przebieralnia 4 kroki na 2 kroki . wchodziłyśmy po 100 reszta (200 os.) musiała się włóczyć po mieście. Wybrali z 70 osób które musiało znowu czekać ze 2 h na ponowne wyjście i z tego ok 30 wybrali,i niech nikt mi nie mówi że się nie dało tego inaczej zorganizować, bo najwyraźniej w innych konkursach potrafią. Nie było żadnego wybiegu ,nawet małej "scenki" tylko wchodziłyśmy do jakiegoś pomieszczenia uśmiech i dziękujemy następne.. Nie wspominając o tym że jeden z bodajże tam obradujących podszedł po konkursie i powiedział że bym się dostała ale .. za staro wyglądam..(bo to miss nastolatek) . Faktycznie miał facet takt...No cóż .. każdy konkurs powinien mieć klasę i dobrą organizację.. tutaj była MOIM osobistym zdaniem mierna.. ale „kto co woli” Może w innych latach było lepiej? Życzę wszystkim powodzenia!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-07, 09:55   #75 (permalink)
Promodels User

Krushyna
Domyślnie

No i mamy już Finalistki Miss polski i Nastolatek 2007
Finalistki

Kilka moich typów się spełniło ;p
Miss Polski - 10 typów na 20 propozycji.
1. Klaudia Klamann.
2. Weronika Pieczuro.
3. Joanna Spychalska.
4. Sandra Majka.
5. Milena Lutrzykowska.
6. Małgorzata Najbor.
7. Anna Padee.
8. Magdalena Kossińska.
9. Karolina Zakrzewska.
10. Joanna Jamroziak.

Miss Nastolatek : 10 typów na 20 propozycji
1. Kinga Kubik.
2. Luiza Marcinkiewicz.
3. Dominika Kukuła.
4. Agata Rupniak.
5. Roksana Kiełb.
6. Paulina Elas.
7. Magdalena Adameczek.
8. Karolina Radziszewska.
9. Katarzyna Włodarek.
10. Agnieszka Adamczyk.

Jednym słowem wytypowałam strzały w dziesiątkę ;p
Chętna na sesje.
kaska-jankowska1@wp.pl
stare 10-08-07, 10:11   #76 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domyślnie

moze w dziesiatke...
ale ja bym powiedziala ze na piatke :P czyli połowę
stare 10-08-07, 10:56   #77 (permalink)
imported_Baldi
Guest

Domyślnie

Relacje z półfinałów i pełną listę finalistek Miss Polonia 2007 znajdziecie tutaj:
http://www.forum.promodels.pl/14290.htm
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-07, 16:27   #78 (permalink)
miss-georginia
Guest

Domyślnie Kruhyna! typujemy dalej?

Hej Krushyna!...prawie Ci się udało! ..to może spróbuj teraz wytypować ,finałową" piątkę?........a tak swoją drogą to powiem ,że trudno wybrać ,bo dziewczyny są jeszcze ładniejsze na żywo!..Byłam w Szczyrku na półfinale nastolatek i wiem co mówię! Ci co oceniali mieli niezły ,,orzech do zgryzienia" !!! Szczerze powiem , osobiście uważam że w finale (cały czas mówię o nastolatkach) nie powinno się znależć no-może 6 dziewczyn (nie będę wymieniać,bo nie o to chodzi,żeby komuś sprawiać przykrość ale ja sądzę że odpadło parę naprawdę ładniejszych )...jednak pozostałe 21 to naprawdę piękne dziewczyny-z których każda ma w sobie coś innego..Gdybym była w jury to do fiałowej dziesiątki wybrałabym: Luizę Marcinkiewicz , Katarzynę Włodarek , Magdalenę Krupa , Elżbietę Gruzińską , Roksanę Kełb , Kaję Dębską , Karolinę Olszewską , Magdalenę Adameczek , Aleksandrę Łuczak , Katarzynę Melzacką ,
...bardzo ładną buzię ma Kinga Kubik (wszędzie wysoko notowana!) -bo napawdę śliczna..ale niestety figura zupełnie nie na miss (nie twierdzę,że miss musi mieć 180cm .ale Kinga jest niska i ma bardzo rozbudowane ramiona,szeroką talię i silne, muskularne uda -co w mojej ocenie dyskwalifkuje ją w ubieganiu się o tytuł miss ..i to tym badziej nastolatek
podobnie jest z Dominiką Kukiełą ,która ma piękne włosy,śliczną buzię- ale ,,średnią " jak na miss figurę .....na tej zasadzie pewnie -nie weszła dofinału Sylwia Prokopek,której twarz podbała sie wszystkim,ale brakowało harmonii w jej kształtach!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-08-07, 16:47   #79 (permalink)
Promodels User

smurfetka
Domyślnie Re: Kruhyna! typujemy dalej?

Cytat:
Napisał miss-georginia
...bardzo ładną buzię ma Kinga Kubik (wszędzie wysoko notowana!) -bo napawdę śliczna..ale niestety figura zupełnie nie na miss (nie twierdzę,że miss musi mieć 180cm .ale Kinga jest niska i ma bardzo rozbudowane ramiona,szeroką talię i silne, muskularne uda -co w mojej ocenie dyskwalifkuje ją w ubieganiu się o tytuł miss ..i to tym badziej nastolatek
No Kinga ma śliczną buzię, ale wzrost poniżej 170... Chyba 168. Talii i ramion bym się jeszcze tak nie czepiała, ale uda faktycznie mocno umięśnione bowiem kiedyś trenowała biegi na nartach...
Też byłam na tych półfinałach, widziałam także dziewczęta bez makijażu- śliczne!
Jeśli tak dobrze znasz dziewczyny to powiedz mi jak się nazywają te z nr 23, 32, 33, bo te bardzo mi sie podobały i obstawiam, że zdobędą główne tytuły. A wygra moim zdaniem 32.
stare 15-08-07, 18:10   #80 (permalink)
miss-georginia
Guest

Domyślnie

No właśnie.widzę ,że Twoje oczy widzą podobnie)..bo...23-to Magdalena Krupa, 32-to Luiza Marcinkiewicz,33-to Katarzyna Melzacka...wszystkie wymieniłam w swoim typoawniu a na pierwszym miejscu też typowałam Luizę Macinkiewicz,która ma teraz nr 43....pozdrawiam !!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania