Forum Promodels

Forum Promodels (http://www.forum.promodels.pl/)
-   Konkursy piękności (http://www.forum.promodels.pl/konkursy-pieknosci/)
-   -   Jaka powinna być miss? (http://www.forum.promodels.pl/konkursy-pieknosci/4970-jaka-powinna-byc-miss.html)

lovinka 10-04-08 22:26

Jaka powinna być miss?

Czy powinna byc blondynka, czy moze brunetka? Byc cicha, skryta i spokojna czy raczej otwarta, rozmowna? Jak myslicie jaka powinna byc prawdziwa miss? Jakie powinna posiadac cechy a jakich nie? Co powinna robić a czego nigdy?

CALINECZKA 11-04-08 06:46

Powinna byc dokładnie taka, jak Justynka Gwiazda- nasza obecna Foto Models Poland. :mrgreen:
Nie wdawała sie w zbytnie głupie dyskusje, ani jakiekolwiek kłótnie. Była cicha, moim zdaniem bardzo skryta, bardzo spokojna i opanowana. Dzielnie znosiła kilkugodzinne próby choreograficzne, na nic się nie skarżyła. :smile:
Nie obgadywała za plecami innych dziewcząt, była uczciwa. Nie w głowie jej były dyskoteki, czy jakieś rozrywki- grzecznie przestrzegała regulaminu zgrupowania.
Dla mnie to taki właśnie jest wzór IDEALNEJ miss- w dodatku o takiej urodzie. Co tu dużo się rozpisywac- urodzona miss, gwiazda- jak przecież samo nazwisko wskazuje! :grin:
Idealny charakter, uroda jeszcze lepsza- czy można chciec czegoś więcej???? :grin:

karolina_k 11-04-08 10:42

Cytat:

Napisał CALINECZKA
Powinna byc dokładnie taka, jak Justynka Gwiazda- nasza obecna Foto Models Poland. :mrgreen:

Dla mnie to taki właśnie jest wzór IDEALNEJ miss- w dodatku o takiej urodzie. Co tu dużo się rozpisywac- urodzona miss, gwiazda- jak przecież samo nazwisko wskazuje! :grin:
Idealny charakter, uroda jeszcze lepsza- czy można chciec czegoś więcej???? :grin:

Matko... i po co tyle miodu :shock:
Miss powinna być dziewczyną, od której mężczyźni i kobiety wzroku oderwać nie mogą :welcome:

Ralf 11-04-08 10:56

Wysoka z głową na karku :)

perak 11-04-08 17:25

Wysoka to musi być modelka, u miss wystarczy 170 cm, ale jak jest więcej to lepiej. ;)

salvovts 10-05-08 12:43

ładna i inteligentna ? z proporcjonalnymi kształtami ciała minimum 175 wzrostu co gwarantuje dlugie zgrabne nogi, i raczej dziewczyna z ciemnymi wlosami (lecz to tylko moj gust) :D

monika89 10-05-08 15:31

Mądra!!! To po pierwsze!!Nie szukająca na siłe rozgłosu. NIe powinna iść też po trupach do celu, niby jest to świat show-biznesu i tego wymaga ale nie można stawiać na piedestał siebie krzywdząc przy tym innych.Taka która sama będzie potrafiła wziąść los we własne ręce (a nie np jej mamusia itp) odpowiedzialna,szczera mówiąca to co myśli a nie to co ktoś chce usłyszeć.Moim osobistym zdaniem powinna to być blondynka o urodzie wiecznego dziecka.

Cytat:

Napisał CALINECZKA
Powinna byc dokładnie taka, jak Justynka Gwiazda- nasza obecna Foto Models Poland.
Nie wdawała sie w zbytnie głupie dyskusje, ani jakiekolwiek kłótnie. Była cicha, moim zdaniem bardzo skryta, bardzo spokojna i opanowana. Dzielnie znosiła kilkugodzinne próby choreograficzne, na nic się nie skarżyła.
Nie obgadywała za plecami innych dziewcząt, była uczciwa. Nie w głowie jej były dyskoteki, czy jakieś rozrywki- grzecznie przestrzegała regulaminu zgrupowania.
Dla mnie to taki właśnie jest wzór IDEALNEJ miss- w dodatku o takiej urodzie. Co tu dużo się rozpisywac- urodzona miss, gwiazda- jak przecież samo nazwisko wskazuje!
Idealny charakter, uroda jeszcze lepsza- czy można chciec czegoś więcej????

Popieram!

Delphine 16-05-08 20:25

Wiecie co, wg mnie to ta cała wasza Justyna jest przeciętna. Wcale nie ma zachwycającej urody. Blond włosy to nie wszystko.
Tylko mnie nie pobijcie :winkg:

monika89 16-05-08 21:54

Cytat:

Napisał Delphine
Wiecie co, wg mnie to ta cała wasza Justyna jest przeciętna. Wcale nie ma zachwycającej urody. Blond włosy to nie wszystko.
Tylko mnie nie pobijcie

Nie to piękne co piękne tylko to co się komu podoba:)

Delphine 16-05-08 22:07

Racja. No dla mnie ona piękna nie jest.

monika89 16-05-08 22:12

Cytat:

Napisał Delphine

Każdy ma prawo mieć własne zdanie :) Nam się np podoba :) Ale jak mówie kwestia gustu.

mkamelg 17-05-08 17:53

Re: Jaka powinna być miss?

Cytat:

Napisał lovinka
Czy powinna byc blondynka, czy moze brunetka? Byc cicha, skryta i spokojna czy raczej otwarta, rozmowna? Jak myslicie jaka powinna byc prawdziwa miss? Jakie powinna posiadac cechy a jakich nie? Co powinna robić a czego nigdy?

"Konkurs jest po to, by sprawdzić, która kobieta jest najbardziej wierna narzuconym przez mężczyzn zasadom kobiecości i piękna."
"Musi być szczupła i oczywiście nie może wyglądać na zbyt muskularną, czy silną."
"Idealna piękność jest niższa, niż patrzący na nią mężczyzna."
"W każdym razie powinna być młodsza, niż mężczyzna, który się jej przygląda."
"Idealna piękność ma duże oczy, oczywiście proporcjonalnie do jej twarzy. Ma pełne, czerwone usta, mały, delikatny nosek, twarz szeroką na wysokości skroni, a wąską na wysokości szczęki. Ponadto powinna mieć filigranową, zgrabną szyję."

Całość - http://www.xl-pozytywnie.pl/piekno.htm

Delphine 20-05-08 22:00

Cytat:

Napisał monika89
Cytat:

Napisał Delphine

Każdy ma prawo mieć własne zdanie :) Nam się np podoba :) Ale jak mówie kwestia gustu.

Dokładnie :grin:

madmuazel 10-06-08 21:20

heh . wg mnie , nie ma określonego typu . Dla mnie miss powinna wyróżniać się zarówno wspaniałą , nietuzinkową urodą , jak i charakterem . Cóż , takie moje zdanie

karolina_k 27-12-09 21:34

Odp: Jaka powinna być miss?

Odświeżam temat. Macie swoje wizje idealnej miss?

Adelajda 15-01-10 20:33

Z klasą! Przede wszystkim powinna mieć klasę, zawsze. Czy wygra, czy nie- klasę powinna zachować.

partycia8855 25-03-10 19:50

naturalna!! też pytanie

Mimisss 25-03-10 23:01

Cwana ha ha ha . A poważnie nie dać się otumanić i pozostać sobą:twisted:

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 02:38.