Forum Promodels

Forum Promodels (http://www.forum.promodels.pl/)
-   Konkursy piękności (http://www.forum.promodels.pl/konkursy-pieknosci/)
-   -   Wystartować w Miss Nastolatek? (http://www.forum.promodels.pl/konkursy-pieknosci/572-wystartowac-w-miss-nastolatek.html)

Meeg 19-10-05 20:09

Wystartować w Miss Nastolatek?

Jak myślicie czy powinnam skorzystać z zaproszenia na casting do wyborów MISS NASTOLATEK KRK/? eeehhh... sama nie wiem

YOZ 19-10-05 20:42

Moim zdaniem do odważnych świat należy :D Jesli czujesz się na siłach to myślę,że powinnaś.....

soko 19-10-05 21:24

ehhh to tak jak bysmy mieli Ci powiedziec czy nadajesz sie do stania na promocji, fotomodelingu czy do pracy w supermarkecie.
wszystko chyba zalezy od subiektywnej oceny.... a wyniki Twoich prob na ow wyborach od konkurencji i na pewno od jury.
skoro ktos Cie tam zaprosil... mozesz sprobowac ;) czemu nie? jesli Ci to odpowiada

Alcyna 19-10-05 21:48

Nikt Ci wprost nie doradzi, ani nie napisze, ze nie powinnas.
Ale... Bylam w 1997 roku Miss Zaglebia nastolatek. Skutkowalo to tym, ze potem czekal mnie polfinal ogolnopolski, dostalam sie do finalu...
Kontrakt podpisany na rok z Misslangem (wtedy mnie on przerazal), zawalone kilka tygodni szkoly (polfinal pod koniec roku szkolnego, final we wrzesniu), przykre sytuacje ze sponsorami i w ogole....
Ale przygode mialam, nie powiem i wspomnien kilka milych rowniez....
Jak chcesz.... rozwaz wszelkie za i przeciw. Jesli chcesz wiedziec wiecej od osoby, ktora dotknela tego osobiscie, to pisz na priv. Chetnie podziele sie wrazeniami ;-)
Ja osobiscie nie wzielabym drugi raz udzialu w czyms takim i swojej corce raczej tez bym to odradzala... Ale madra jestem po fakcie i kilku latach. Wtedy myslalam inaczej...
I to ,co napisalam ,nie znaczy, ze zaluje....

nutella 21-10-05 23:48

a może najpierw pokażesz nam zdjęcia??:>

Anjouka 22-10-05 12:19

Hej. Mysle,ze przede wszystkim sama powinnas wiedziec czy sie nadajesz. Spojrz w lustro i odpowiedz sobie na to pytanie. Pamietaj tylko,ze w takiego typu konkursach zwykle nie wygrywaja najladniejsze, tylko takie, ktore maja grono "znajomych" wsrod organizatorow itp. Sama wiesz o czym mowie. Tak czy siak, moze to byc wspaniala przygoda :)

karina007 22-10-05 23:10

jesli uwazasz ze mialabys szanse to radze sie zglosic warto probowac :)

Weronika 23-10-05 10:37

Świat należy do odważnych.
Jeśli nie spróbujesz nie dowiesz się czy masz szanse!

Lala-Boom 01-11-05 10:46

Mam pytanie.
Na jakiejs stronie można się zgłosić do Miss Nastolatek? I do kiedy?

Michał89 01-11-05 10:54

Hmm... czasami nie rozumiem tych osób, które pisza "czy wystartowac;czy pojsc na casting;czy nadaje sie" a skąd my mamy wiedziec...? jesli taka osoba nawet nie przedstawi nam zdjęć, a z trudem napisze swoje wymiary. Pojdz na ten casting to sie dowiesz czy sie nadajesz,czy masz szanse itd. Tam sa profesjonaliści i napewno beda wiedzieli czy sie nadajesz czy tez nie. Do odważnych swiat nalezy, jesli nie sprobujesz to sie nigdy nie dowiesz. 3mam kciuki :) i zycze powodzenia.

Meeg 01-11-05 10:59

Tu jest stronka na której są jakieś moje zdjęcia www.meg.getphoto.net ... Mozecie zobaczyć :) Może nie sa jakeis super etc ale moga byc jak na pierwszy raz

Meeg 01-11-05 11:06

Tu jest stronka: http://www.misspoland.com.pl/ tam z tego co wiem mozna wypełnic ankiete. Ale chyba niestety juz jest zapuzno. Bo ja bylam jakies 2tyg temu na eliminacjach i zakfalifikowałam się do finałowej 5. Zalerzy też z jakiego miasta jestes. Bo wydaje mi się, że każde miasto ma w innych terminach. Pozdrawiam =]

Lala-Boom 01-11-05 11:14

Bardzo dziękuję za stronkę!
Rzeczywiście niestety już jeste za póżno:(
Thx!

camisanegra 03-11-05 20:11

Cytat:

Napisał Meeg
Tu jest stronka: http://www.misspoland.com.pl/ tam z tego co wiem mozna wypełnic ankiete. Ale chyba niestety juz jest zapuzno. Bo ja bylam jakies 2tyg temu na eliminacjach i zakfalifikowałam się do finałowej 5. Zalerzy też z jakiego miasta jestes. Bo wydaje mi się, że każde miasto ma w innych terminach. Pozdrawiam =]

O, Dzisas.. moze najpierw popracuj nad ortografia :shock: , a pozniej rozwazaj swoje byc, czy nie byc w branzy modelingu.Wierz mi lub nie, ale nawet modelki musza czasem cos napisac.

Meeg 03-11-05 23:24

Wiesz co moja droga : jeśli nie wiesz to są tacy ludzie jak dyslektycy czyli ludzie którzy spełniają wszystkie dys-funkcje w ortografi oraz pisowni... A zapewniam cię, że głupia ani tępa napewno nie jestem. Tymbardziej sorry ale nie siedze na jakimś egzaminie albo maturze i nie myśle zbytnio o tym czy popełniam błędy :shockg: Hehe... żal mi takich ludzi jak ty czasami. No ale już trudno nie będe się produkować. Pozdrowienia z KRAKOWA

Vera 04-11-05 08:23

Cytat:

O, Dzisas.. moze najpierw popracuj nad ortografia , a pozniej rozwazaj swoje byc, czy nie byc w branzy modelingu.Wierz mi lub nie, ale nawet modelki musza czasem cos napisac.
Bez obrazy, mam nadzieję, że to nie będzie wyglądało jakbym się niewiadomo jak czepiała, ale czy nie zauważyłaś, że to jest Internet? Tu każdy pisze jak chce i gdzie chce, więc nie możesz w to ingerować. Ja na przykład tu piszę raczej poprawnie, zaś na gg to jest już katastrofa. Nieważne jest też czy ktoś jest dysortografem czy nie - ważne jest to co masz pod kopułką!

EDIT! A tak wogóle to oprócz błędów interpunkcyjnych i niewielkich językowych oraz wyrazu 'zapuzno' nie widzę jakiś błędów... :shock:

imported_Baldi 04-11-05 10:41

W związku ze zdecydowanym offtopikiem wątku - zamykam go
Baldi - Admin

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 07:21.