Forum Promodels

Wróć   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Modeling i agencje modelek

Modeling i agencje modelek Podziel się tutaj swoimi doświadczeniami bądź wiedzą z zakresu modelingu. Mile widziane rady doświadczonych modelek, fotomodelek, hostess, fotografów i innych osób mniej lub bardziej związanych 'z branżą'. Ciekawostki ze świata konkursów dla modelek, wydarzenia, opinie na temat agencji modelek ...

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 12-08-08, 12:07   #21 (permalink)
Promodels User

Profesja: Modelka
smurfetka
Domyślnie

Powiem tak...

Pan preferuje dziewczęta, które pozują także do nagości zakrytej... I do niczego nie namawia, ale jasno stawia kryteria... Bez tego to raczej trudno dostać zlecenie... Bowiem, jak twierdzi łatwiej mu wyjechać zagranicę na sesję z dziewczyną, z którą może zrobić sesję np strojów kąpielowych, jak i zdjęcia do swoich własnych projektów (kalendarze). I coś w tym pewnie jest...

Jak kto woli...

Ja swego czasu się na to nie zdecydowałam i nie żałuję. Być może szkoda ewentualnego zlecenia i zarobku, ale mam swoje zasady, nie pozuję do tego typu zdjęć, stąd taka moja decyzja a nie inna.

Natomiast znam dziewczynę, która zrobiła z nimi reklamę biżuterii avanti, wynagrodzenie dostała, rozbierać się ponoć nie musiała... Więc nie wiem od czego to zależy...

Mam nadzieję, że tą opinię potraktujecie jako dość obiektywną- na forum jestem już od jakiegoś czasu i nie jest to mój pierwszy post
stare 17-08-08, 00:06   #22 (permalink)
delight
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał koora
Czekamy na nową, nowozarejstrowaną modelkę z postem nr 1, zachwalającą tę agencję. :>

heh
macie, ku waszej uciesze,drogie MODELKI drugi post
zwyczajnie nie mam czasu ani ochoty przesiadywac na jakichs forach dla modelek codziennie i sledzic ich (nie zawsze) madre wpisy :/ wolę poczytac gazete ..
a wpisalam ten sam tekst na obu stronach, bo zwyczajnie napisalam co mysle, i nie chcialo mi sie pisac wszystkiego od nowa.. tak trudno pojąć..
jesli dalej uwazacie ze jestem kims z agencji to uwazajcie
,szczerze.. dont care
pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-08, 16:02   #23 (permalink)
Mukuya
Guest

Domyślnie

moze i jestem pierwszy raz tutaj... ale po tym co mnie spotkalo odnalazlam forum i sie specjalnie zarejestrowalam aby wyrazic swoje zdanie.... pododbno zyjemy w wolnym kraju.
A wiec po zaproszeniu odwiedzilam zacna agencje artfashion... moze mnie nie przyjeli ( i nie pomyslcie ze to z rozgoryczenia - modeling tylko po godzinach... na codzien wyzsze aspiracje).. ale nawet jakbym sie tam dostala po 2 minutach bym zrezygnowala ... pan prezes uwazajacy sie za artyste,...

Opowiadał cos ze dziewczyna ma przychodzic do fotografa jak do kochanka.... fakt ma racje.. ale niech fotograf traktuje ja jak czlowieka a nie jak piekna kukielke...
A ekipa... nie wie sama czego chce... takie sa moje odczucia... Postawia przed obiektywnem i słychac tylko jedno haslo "graj!" grać to mozna na gitarze...fortepianie... na trąbce
a wiec na agencje artfashion szkoda czasu i benzyny - takie moje zdanie
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Baldi ; 17-04-10 o 23:14 Powód: Moderacja treści
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13-09-08, 13:50   #24 (permalink)
PePe
Guest

Domyślnie

Ja równiez wspolpracowałam z ta agencja. fotograf to wspaniały człowiek, stylistka cudowna, wizazystka rowniez. Cała agencje i jej sprawne działanie niszczy prezes. Zakonczyłam współpracę z ta agencja gdzyz prezes nie chciał płacić za sesje reklamowe, ciagle sie spozniał nie szanował nikogo a tym bardziej niczyjego czasu. Nie polecam tej agencji, naprawde szczerze odradzam.

/post zmoderowany administracyjnie o charakterze pomówienia - Baldi Admin/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-10-08, 13:12   #25 (permalink)
anett
Guest

Domyślnie

Cześć, chciałam napisać kilka słów na temat agencji, której wątek dotyczy. Współpracuję z nią, od trzech miesięcy i wiem już co nieco na jej temat. To dzięki nim zaczęła się moja przygoda z modelingiem. Po zaproszeniu na zdjęcia próbne, nie przeczę, że choć początkowo sceptycznie nastawiona- pojechałam. Wizyta w Lublinie i pierwszy kontakt z agencją był prawdziwą próbą, sprawdzającą nie tylko predyspozycje zewnętrzne, ale przede wszystkim testem sprawdzającym siłę charakteru. Sesja próbna, owszem zajęła mi cały dzień, była trochę męcząca i nieodpłata, ale zostały mi po niej przemiłe wspomnienia, fajne zdjęcia i nowe doświadczenie. Później były kolejne zlecenia, realizacje... już oczywiście płatne. Ach, i w Zakopanem też byłam... z innymi dziewczynami Zdjęcia przy kominku wyszły pięknie, a oscypki z żurawiną były pyszne:P A teraz, dzięki doświadczeniu, jakie zdobyłam w agencji i jej współpracy z agencjami zagranicznymi 7 listopada będę Wam mogła wysłać pocztówkę z Barcelony

Słowo do wszystkich zniesmaczonych brakiem umów i setek zleceń po jednej sesji próbnej:
Dziewczyny, nie piszcie o tym, o czym tylko słyszałyście lub o tym, czego nie widziałyście,lub widziałyście tylko oczyma wyobraźni nie zniechęcajcie wyssanymi z palca tekstami innych. Dostałyście swoją szansę, wiele osób poświęciło Wam kupę swojego czasu na przygotowanie do zdjęć, sesje i rozmowy. A oni zamiast słowa „dziękuję” są teraz przez Was oczerniani. Dajcie szansę innym dziewczynom, które chcą spróbować, aby mogły same przekonać się o tym, jaka jest prawda. Może to właśnie tu dostaną szansę na realizację swoich marzeń

A tym z Was, które mają dość chęci, odwagi, wiary w siebie i znają swoją prawdziwą wartość życzę wielu sukcesów z agencją Artfashion lub z jakąkolwiek inną, buziaki:*
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-11-08, 15:25   #26 (permalink)
imported_Baldi
Guest

Domyślnie

/Wątek zmoderowany administracyjnie z treści o charakterze pomówienia. Ostrzegam że każda kolejna podobna próba skończy się karniakami - Baldi Admin/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05-11-08, 23:33   #27 (permalink)
MARYS
Guest

Domyślnie

haha smieszą mnie te wszystkie sprzeczne sobie opinie... dziewczyny... gdzyby w tych wszytkich plotkach o tej calej agencji nie bylo by prawdy nikomu by nie przyszlo do glowy wymyslac takich rzeczy... wyciągnijcie wnioski z tego calego wątku same... co smielsze wypowiedzi są tu kasowane(np moja poprzednia ktora zniknela niedawno)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29-12-08, 15:15   #28 (permalink)
anett
Guest

Domyślnie

Hej, pisze ten post w ramach podziekowania dla agencji Artfashion za kolejny juz zagraniczny wyjazd i za spelnienie w minionym roku dwoch moich najwiekszych marzen: o podrozach i niezaleznosci (zwlaszcza tej finansowej). Dziekuje tez za kupe super zdjec, realizacji i bilboardy, ktore wciaz wisza w Warszawie i Lublinie.
Najlepsze zyczenia swiateczno-noworoczne dla wszystkich pieknych, odwaznych i inteligentnych dziewczyn, które juz osiagnely i osiagna swoje cele z agencja pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-02-09, 20:17   #29 (permalink)
Promodels Junior

tossqa
Domyślnie

nie wiem skąd te negatywne opinie. mnie też chyba raczej oleją, byłam tam już raz z mamą ( nie jestem pełnoletnia ) i tak umownie tylko mają się skontaktować w marcu, ale wątpię. a chciałabym. mam o nich bardzo dobre zdanie, czy tak czy tak.
stare 10-04-09, 19:40   #30 (permalink)
Promodels Junior

Giselle
Domyślnie Artfashion

Hej, mam szansę na współpracę z agencja Artfashion, jak na razie widziałam ich zdjęcia i bardzo mi się spodobały, widać w nich zarówno profesjonalizm jak i zmysł artystyczny no i miałam również okazję rozmawiać przez telefon z prezesem agencji, który wydał mi się człowiekiem bardzo sympatycznym. Mimo wszystko bardzo bym prosiła o opinie na temat tej agencji, jednak byłabym bardzo wdzięczna gdyby były to naprawdę rzetelne i obiektywne fakty, a nie tak jak już nieraz się zdarzało w opiniach o różnych agencjach teksty powodowane żalem, rozgoryczeniem, czy jakimikolwiek nieuzasadnionymi uprzedzeniami... Dlatego najchętniej dowiedziałabym się czegoś od jakiejś dziewczyny która faktycznie współpracuje z ta agencja i ma informacje z pierwszej ręki a nie cos w stylu "słyszałam to a moja koleżanka powiedziała mi tamto".

czekam na jakieś odpowiedzi i z góry dziękuje za wszelką pomoc
stare 11-04-09, 08:15   #31 (permalink)
Promodels Junior

tossqa
Domyślnie

ja byłam tam, ale mnie nie wzieli ;p jak narazie mieli wiosna dzwonic nie dzwonia cos, ale ja bym poszla na twoim miejscu . jak cos to pisz mi na poczte swoj nr gg ;D gosiaczek1427@wp.pl
stare 21-04-09, 12:16   #32 (permalink)
Promodels Junior

CHA-NEL
Domyślnie

Do Gisell:
Z agencją Artfashion mam przyjemność pracować już pewien czas i jestem bardzo zadowolona ze współpracy.
Byłam już w różnych agencjach,a jeśli chodzi o tą to trafiłam pod dobre skrzydła.
Ekipa z , którą mogę pracować jest profesjonalna i bardzo pomocna.Dziewczyny są otoczone przyjazna,bezstresową atmosferą,są traktowane poważnie,a nie przedmiotowo.Ogólnie agencja dba o swoje modelki.Pan prezes jak i jego współpracownicy dzielą się swoimi doświadczeniami i dają dobre rady dzięki czemu modelka może wiele się nauczyć w tej branży.
Jeśli chodzi o sesje zdjęciowe agencja ma wiele do zaoferowania,wiele projekcji wystarczy wejść na ich stronę internetową.
Sesje odbywają się nie tylko w studio ,ale również w innych zaaranżowanych ciekawych miejscach.
A Pan Prezes owszem jest b. sympatyczną osobą,która budzi zaufanie.Ma dobre podejście do osób ,które dopiero zaczynają przygodę z modelingiem.
Służy pomocną ręką.Muszę jednak zaznaczyć ,że jest osobą wymagającą,ale to tylko z korzyścią dla modelki.

....Naprawdę polecam Tobie i innym dziewczynom Artfashion,bo warto spróbować swoich sił ....Pozdrawiam
CHA-NEL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-09-09, 17:09   #33 (permalink)
Promodels Junior

Thea24 is on a distinguished road
Domyślnie Odp: Art fashion

Witam z agencją art fashion miałam do czynienia raz.... O jeden raz za dużo.... Nie jestem sfrustrowana, brzydka, niedostaąłm się bo się nie nadaje.. Owszem pan Z. koloryzowł świetlaną przyszłosć.. i zrobił zdjecia... których później mozna zapomnieć o ich posiadaniu iobejtrzeniu.....

Ostatnio edytowane przez Baldi ; 17-04-10 o 23:18 Powód: Treści o charakterze pomówienia/ treści obraźliwe
Thea24 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-11-09, 01:04   #34 (permalink)
Promodels Junior

kasia125 is on a distinguished road
Thumbs up Agencja Artfashion

Polecam bardzo dobra agencje w ktorej jestem juz od sierpnia. Nie spotkalam sie jeszcze z taka profesjonalna agencja, wszystkie sesje sa wykonywane przez bardzo dobrego fotografa zawsze jest makijazystka. Agencja znajduje sie w Lublinie za kazdy przejazd jest zwrot kosztow dojazdu. Produkcji jest masa wiec jesli zalezy wam zebyscie sie wybily to wejdzcie na strone ArtFashion - agencja artystyczna . Naprawde polecam goraco!!!!!!!!!!!
kasia125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-11-09, 12:59   #35 (permalink)
Promodels User

poneyhoney is on a distinguished road
Domyślnie Odp: Agencja Artfashion

a jakie mialas zlecenia? wysyłają za granicę?

mam nadzieję,że nie jest to pseudo profil który założył właściciel czy właścicielka agencji..
poneyhoney jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-09, 03:31   #36 (permalink)
Promodels User

smurfetka

Heh... Lepiej tego nie czytaj, nie chcę podważać wiarygodności profilu, ale zwróć uwagę na ilość postów osób wypowiadających się w tym temacie, potem odrzuć te, które wypowiadają się tylko w tym temacie- to powinno dać trochę do myślenia oraz przedstawić rzeczywisty obraz agencji...

Aaaa... i w każdej plotce jest ziarnko prawdy... Tyle ode mnie...

Ostatnio edytowane przez smurfetka ; 06-11-09 o 03:35
smurfetka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-09, 15:43   #37 (permalink)
Promodels User

ada0123 is on a distinguished road

Mylicie Art FASHION z Art MODELS. To dwie inne agencje.
ada0123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-11-09, 15:51   #38 (permalink)
_justyna
Guest

skoro już mowa o Lublinie.... Idzie któraś z Was jutro na casting Dziewczyny?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-11-09, 00:13   #39 (permalink)
Alinka991
Guest

Jest to nowa agencja na rynku wiec moze dlatego nie ma wileu dobrych opini każdy musi mieć czas na wyrobienie sobie dobrej renomy, jednak ja współpracuje z nimi od jakiegoś czasu i nie mam zastrzeżeń. Udało nam sie juz zrealizować wspólnie pare projektów wiec nie podpisuje sie pod negatywnymi opiniami innych dziewczyn. Jesli ktorejs z was sie nie udało to niech probuje gdzie indziej swoich sił i nie miesza z błotem tych, ktorzy cieżko pracuja nad tym aby się doskonalić, takie zachowanie nie jest profesjonalne.Te ktore jeszcze się wahają zachęcam. Pzdr
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-11-09, 13:14   #40 (permalink)
Promodels User

poneyhoney is on a distinguished road

Alinka ,jakie to były projekty?komercja?
poneyhoney jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania