Forum Promodels

Wró?   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Modeling i agencje modelek

Modeling i agencje modelek Podziel si? tutaj swoimi do?wiadczeniami b?d? wiedz? z zakresu modelingu. Mile widziane rady do?wiadczonych modelek, fotomodelek, hostess, fotografów i innych osób mniej lub bardziej zwi?zanych 'z bran??'. Ciekawostki ze ?wiata konkursów dla modelek, wydarzenia, opinie na temat agencji modelek ...

Odpowiedz

LinkBack Narz?dzia w?tku Wygl?d
stare 12-08-08, 12:07   #21 (permalink)
Promodels User

Profesja: Modelka
Sk?d: Bielsko/Kraków
smurfetka
Domy?lnie

Powiem tak...

Pan preferuje dziewcz?ta, które pozuj? tak?e do nago?ci zakrytej... I do niczego nie namawia, ale jasno stawia kryteria... Bez tego to raczej trudno dosta? zlecenie... Bowiem, jak twierdzi ?atwiej mu wyjecha? zagranic? na sesj? z dziewczyn?, z któr? mo?e zrobi? sesj? np strojów k?pielowych, jak i zdj?cia do swoich w?asnych projektów (kalendarze). I co? w tym pewnie jest...

Jak kto woli...

Ja swego czasu si? na to nie zdecydowa?am i nie ?a?uj?. By? mo?e szkoda ewentualnego zlecenia i zarobku, ale mam swoje zasady, nie pozuj? do tego typu zdj??, st?d taka moja decyzja a nie inna.

Natomiast znam dziewczyn?, która zrobi?a z nimi reklam? bi?uterii avanti, wynagrodzenie dosta?a, rozbiera? si? pono? nie musia?a... Wi?c nie wiem od czego to zale?y...

Mam nadziej?, ?e t? opini? potraktujecie jako do?? obiektywn?- na forum jestem ju? od jakiego? czasu i nie jest to mój pierwszy post
stare 17-08-08, 00:06   #22 (permalink)
delight
Guest

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? koora
Czekamy na now?, nowozarejstrowan? modelk? z postem nr 1, zachwalaj?c? t? agencj?. :>

heh
macie, ku waszej uciesze,drogie MODELKI drugi post
zwyczajnie nie mam czasu ani ochoty przesiadywac na jakichs forach dla modelek codziennie i sledzic ich (nie zawsze) madre wpisy :/ wol? poczytac gazete ..
a wpisalam ten sam tekst na obu stronach, bo zwyczajnie napisalam co mysle, i nie chcialo mi sie pisac wszystkiego od nowa.. tak trudno poj??..
jesli dalej uwazacie ze jestem kims z agencji to uwazajcie
,szczerze.. dont care
pozdro
  Odpowied? z Cytatem
stare 02-09-08, 16:02   #23 (permalink)
Mukuya
Guest

Domy?lnie

moze i jestem pierwszy raz tutaj... ale po tym co mnie spotkalo odnalazlam forum i sie specjalnie zarejestrowalam aby wyrazic swoje zdanie.... pododbno zyjemy w wolnym kraju.
A wiec po zaproszeniu odwiedzilam zacna agencje artfashion... moze mnie nie przyjeli ( i nie pomyslcie ze to z rozgoryczenia - modeling tylko po godzinach... na codzien wyzsze aspiracje).. ale nawet jakbym sie tam dostala po 2 minutach bym zrezygnowala ... pan prezes uwazajacy sie za artyste,...

Opowiada? cos ze dziewczyna ma przychodzic do fotografa jak do kochanka.... fakt ma racje.. ale niech fotograf traktuje ja jak czlowieka a nie jak piekna kukielke...
A ekipa... nie wie sama czego chce... takie sa moje odczucia... Postawia przed obiektywnem i s?ychac tylko jedno haslo "graj!" gra? to mozna na gitarze...fortepianie... na tr?bce
a wiec na agencje artfashion szkoda czasu i benzyny - takie moje zdanie
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Baldi ; 17-04-10 o 23:14 Powód: Moderacja tre?ci
  Odpowied? z Cytatem
stare 13-09-08, 13:50   #24 (permalink)
PePe
Guest

Domy?lnie

Ja równiez wspolpracowa?am z ta agencja. fotograf to wspania?y cz?owiek, stylistka cudowna, wizazystka rowniez. Ca?a agencje i jej sprawne dzia?anie niszczy prezes. Zakonczy?am wspó?prac? z ta agencja gdzyz prezes nie chcia? p?aci? za sesje reklamowe, ciagle sie spoznia? nie szanowa? nikogo a tym bardziej niczyjego czasu. Nie polecam tej agencji, naprawde szczerze odradzam.

/post zmoderowany administracyjnie o charakterze pomówienia - Baldi Admin/
  Odpowied? z Cytatem
stare 25-10-08, 13:12   #25 (permalink)
anett
Guest

Domy?lnie

Cze??, chcia?am napisa? kilka s?ów na temat agencji, której w?tek dotyczy. Wspó?pracuj? z ni?, od trzech miesi?cy i wiem ju? co nieco na jej temat. To dzi?ki nim zacz??a si? moja przygoda z modelingiem. Po zaproszeniu na zdj?cia próbne, nie przecz?, ?e cho? pocz?tkowo sceptycznie nastawiona- pojecha?am. Wizyta w Lublinie i pierwszy kontakt z agencj? by? prawdziw? prób?, sprawdzaj?c? nie tylko predyspozycje zewn?trzne, ale przede wszystkim testem sprawdzaj?cym si?? charakteru. Sesja próbna, owszem zaj??a mi ca?y dzie?, by?a troch? m?cz?ca i nieodp?ata, ale zosta?y mi po niej przemi?e wspomnienia, fajne zdj?cia i nowe do?wiadczenie. Pó?niej by?y kolejne zlecenia, realizacje... ju? oczywi?cie p?atne. Ach, i w Zakopanem te? by?am... z innymi dziewczynami Zdj?cia przy kominku wysz?y pi?knie, a oscypki z ?urawin? by?y pyszne:P A teraz, dzi?ki do?wiadczeniu, jakie zdoby?am w agencji i jej wspó?pracy z agencjami zagranicznymi 7 listopada b?d? Wam mog?a wys?a? pocztówk? z Barcelony

S?owo do wszystkich zniesmaczonych brakiem umów i setek zlece? po jednej sesji próbnej:
Dziewczyny, nie piszcie o tym, o czym tylko s?ysza?y?cie lub o tym, czego nie widzia?y?cie,lub widzia?y?cie tylko oczyma wyobra?ni nie zniech?cajcie wyssanymi z palca tekstami innych. Dosta?y?cie swoj? szans?, wiele osób po?wi?ci?o Wam kup? swojego czasu na przygotowanie do zdj??, sesje i rozmowy. A oni zamiast s?owa „dzi?kuj?” s? teraz przez Was oczerniani. Dajcie szans? innym dziewczynom, które chc? spróbowa?, aby mog?y same przekona? si? o tym, jaka jest prawda. Mo?e to w?a?nie tu dostan? szans? na realizacj? swoich marze?

A tym z Was, które maj? do?? ch?ci, odwagi, wiary w siebie i znaj? swoj? prawdziw? warto?? ?ycz? wielu sukcesów z agencj? Artfashion lub z jak?kolwiek inn?, buziaki:*
  Odpowied? z Cytatem
stare 04-11-08, 16:25   #26 (permalink)
imported_Baldi
Guest

Domy?lnie

/W?tek zmoderowany administracyjnie z tre?ci o charakterze pomówienia. Ostrzegam ?e ka?da kolejna podobna próba sko?czy si? karniakami - Baldi Admin/
  Odpowied? z Cytatem
stare 06-11-08, 00:33   #27 (permalink)
MARYS
Guest

Domy?lnie

haha smiesz? mnie te wszystkie sprzeczne sobie opinie... dziewczyny... gdzyby w tych wszytkich plotkach o tej calej agencji nie bylo by prawdy nikomu by nie przyszlo do glowy wymyslac takich rzeczy... wyci?gnijcie wnioski z tego calego w?tku same... co smielsze wypowiedzi s? tu kasowane(np moja poprzednia ktora zniknela niedawno)
  Odpowied? z Cytatem
stare 29-12-08, 16:15   #28 (permalink)
anett
Guest

Domy?lnie

Hej, pisze ten post w ramach podziekowania dla agencji Artfashion za kolejny juz zagraniczny wyjazd i za spelnienie w minionym roku dwoch moich najwiekszych marzen: o podrozach i niezaleznosci (zwlaszcza tej finansowej). Dziekuje tez za kupe super zdjec, realizacji i bilboardy, ktore wciaz wisza w Warszawie i Lublinie.
Najlepsze zyczenia swiateczno-noworoczne dla wszystkich pieknych, odwaznych i inteligentnych dziewczyn, które juz osiagnely i osiagna swoje cele z agencja pozdrawiam
  Odpowied? z Cytatem
stare 15-02-09, 21:17   #29 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Lublin
tossqa
Domy?lnie

nie wiem sk?d te negatywne opinie. mnie te? chyba raczej olej?, by?am tam ju? raz z mam? ( nie jestem pe?noletnia ) i tak umownie tylko maj? si? skontaktowa? w marcu, ale w?tpi?. a chcia?abym. mam o nich bardzo dobre zdanie, czy tak czy tak.
stare 10-04-09, 19:40   #30 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: ?l?sk
Giselle
Domy?lnie Artfashion

Hej, mam szans? na wspó?prac? z agencja Artfashion, jak na razie widzia?am ich zdj?cia i bardzo mi si? spodoba?y, wida? w nich zarówno profesjonalizm jak i zmys? artystyczny no i mia?am równie? okazj? rozmawia? przez telefon z prezesem agencji, który wyda? mi si? cz?owiekiem bardzo sympatycznym. Mimo wszystko bardzo bym prosi?a o opinie na temat tej agencji, jednak by?abym bardzo wdzi?czna gdyby by?y to naprawd? rzetelne i obiektywne fakty, a nie tak jak ju? nieraz si? zdarza?o w opiniach o ró?nych agencjach teksty powodowane ?alem, rozgoryczeniem, czy jakimikolwiek nieuzasadnionymi uprzedzeniami... Dlatego najch?tniej dowiedzia?abym si? czego? od jakiej? dziewczyny która faktycznie wspó?pracuje z ta agencja i ma informacje z pierwszej r?ki a nie cos w stylu "s?ysza?am to a moja kole?anka powiedzia?a mi tamto".

czekam na jakie? odpowiedzi i z góry dzi?kuje za wszelk? pomoc
stare 11-04-09, 08:15   #31 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Lublin
tossqa
Domy?lnie

ja by?am tam, ale mnie nie wzieli ;p jak narazie mieli wiosna dzwonic nie dzwonia cos, ale ja bym poszla na twoim miejscu . jak cos to pisz mi na poczte swoj nr gg ;D gosiaczek1427@wp.pl
stare 21-04-09, 12:16   #32 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Kraków
CHA-NEL
Domy?lnie

Do Gisell:
Z agencj? Artfashion mam przyjemno?? pracowa? ju? pewien czas i jestem bardzo zadowolona ze wspó?pracy.
By?am ju? w ró?nych agencjach,a je?li chodzi o t? to trafi?am pod dobre skrzyd?a.
Ekipa z , któr? mog? pracowa? jest profesjonalna i bardzo pomocna.Dziewczyny s? otoczone przyjazna,bezstresow? atmosfer?,s? traktowane powa?nie,a nie przedmiotowo.Ogólnie agencja dba o swoje modelki.Pan prezes jak i jego wspó?pracownicy dziel? si? swoimi do?wiadczeniami i daj? dobre rady dzi?ki czemu modelka mo?e wiele si? nauczy? w tej bran?y.
Je?li chodzi o sesje zdj?ciowe agencja ma wiele do zaoferowania,wiele projekcji wystarczy wej?? na ich stron? internetow?.
Sesje odbywaj? si? nie tylko w studio ,ale równie? w innych zaaran?owanych ciekawych miejscach.
A Pan Prezes owszem jest b. sympatyczn? osob?,która budzi zaufanie.Ma dobre podej?cie do osób ,które dopiero zaczynaj? przygod? z modelingiem.
S?u?y pomocn? r?k?.Musz? jednak zaznaczy? ,?e jest osob? wymagaj?c?,ale to tylko z korzy?ci? dla modelki.

....Naprawd? polecam Tobie i innym dziewczynom Artfashion,bo warto spróbowa? swoich si? ....Pozdrawiam
CHA-NEL jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 29-09-09, 17:09   #33 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: wawa
Thea24 is on a distinguished road
Domy?lnie Odp: Art fashion

Witam z agencj? art fashion mia?am do czynienia raz.... O jeden raz za du?o.... Nie jestem sfrustrowana, brzydka, niedosta??m si? bo si? nie nadaje.. Owszem pan Z. koloryzow? ?wietlan? przysz?os?.. i zrobi? zdjecia... których pó?niej mozna zapomnie? o ich posiadaniu iobejtrzeniu.....

Ostatnio edytowane przez Baldi ; 17-04-10 o 23:18 Powód: Tre?ci o charakterze pomówienia/ tre?ci obra?liwe
Thea24 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 05-11-09, 02:04   #34 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Warszawa
kasia125 is on a distinguished road
Thumbs up Agencja Artfashion

Polecam bardzo dobra agencje w ktorej jestem juz od sierpnia. Nie spotkalam sie jeszcze z taka profesjonalna agencja, wszystkie sesje sa wykonywane przez bardzo dobrego fotografa zawsze jest makijazystka. Agencja znajduje sie w Lublinie za kazdy przejazd jest zwrot kosztow dojazdu. Produkcji jest masa wiec jesli zalezy wam zebyscie sie wybily to wejdzcie na strone ArtFashion - agencja artystyczna . Naprawde polecam goraco!!!!!!!!!!!
kasia125 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 05-11-09, 13:59   #35 (permalink)
Promodels User

Sk?d: Wwa
poneyhoney is on a distinguished road
Domy?lnie Odp: Agencja Artfashion

a jakie mialas zlecenia? wysy?aj? za granic??

mam nadziej?,?e nie jest to pseudo profil który za?o?y? w?a?ciciel czy w?a?cicielka agencji..
poneyhoney jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 06-11-09, 04:31   #36 (permalink)
Promodels User

Sk?d: Bielsko/Kraków
smurfetka

Heh... Lepiej tego nie czytaj, nie chc? podwa?a? wiarygodno?ci profilu, ale zwró? uwag? na ilo?? postów osób wypowiadaj?cych si? w tym temacie, potem odrzu? te, które wypowiadaj? si? tylko w tym temacie- to powinno da? troch? do my?lenia oraz przedstawi? rzeczywisty obraz agencji...

Aaaa... i w ka?dej plotce jest ziarnko prawdy... Tyle ode mnie...

Ostatnio edytowane przez smurfetka ; 06-11-09 o 04:35
smurfetka jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 06-11-09, 16:43   #37 (permalink)
Promodels User

Sk?d: tu i tam
ada0123 is on a distinguished road

Mylicie Art FASHION z Art MODELS. To dwie inne agencje.
ada0123 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 06-11-09, 16:51   #38 (permalink)
_justyna
Guest

skoro ju? mowa o Lublinie.... Idzie która? z Was jutro na casting Dziewczyny?
  Odpowied? z Cytatem
stare 15-11-09, 01:13   #39 (permalink)
Alinka991
Guest

Jest to nowa agencja na rynku wiec moze dlatego nie ma wileu dobrych opini ka?dy musi mie? czas na wyrobienie sobie dobrej renomy, jednak ja wspó?pracuje z nimi od jakiego? czasu i nie mam zastrze?e?. Uda?o nam sie juz zrealizowa? wspólnie pare projektów wiec nie podpisuje sie pod negatywnymi opiniami innych dziewczyn. Jesli ktorejs z was sie nie uda?o to niech probuje gdzie indziej swoich si? i nie miesza z b?otem tych, ktorzy cie?ko pracuja nad tym aby si? doskonali?, takie zachowanie nie jest profesjonalne.Te ktore jeszcze si? wahaj? zach?cam. Pzdr
  Odpowied? z Cytatem
stare 15-11-09, 14:14   #40 (permalink)
Promodels User

Sk?d: Wwa
poneyhoney is on a distinguished road

Alinka ,jakie to by?y projekty?komercja?
poneyhoney jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
Odpowiedz

Narz?dzia w?tku
Wygl?d

Zasady Postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest Wy??czony
Trackbacks are W??czony
Pingbacks are W??czony
Refbacks are W??czony

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 19:51.