Forum Promodels

Wró?   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Modeling i agencje modelek

Modeling i agencje modelek Podziel si? tutaj swoimi do?wiadczeniami b?d? wiedz? z zakresu modelingu. Mile widziane rady do?wiadczonych modelek, fotomodelek, hostess, fotografów i innych osób mniej lub bardziej zwi?zanych 'z bran??'. Ciekawostki ze ?wiata konkursów dla modelek, wydarzenia, opinie na temat agencji modelek ...

Odpowiedz

LinkBack Narz?dzia w?tku Wygl?d
stare 07-03-09, 19:17   #1 (permalink)
Promodels Junior

Profesja: Modelka
Sk?d: Radzic Stary
dominika9502223
Domy?lnie Seks w biznesie

hej wszystkim chcia?abym zosta? modelk? ale rodzina cz?sto mi powtarza ze to niebezpieczne i ze dziewczyny sa zmuszane do...tego co widac w temacie. czy moglabym sie dowiedziec czy to prawda chce byc modelka ale sie coraz bardziej tego boje. z gory przepraszam za t? moja bezpo?rednosc w temacie.

http://maxmodels.pl/poziomkahehe.html
dominika9502223 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
Reklama
stare 07-03-09, 19:29   #2 (permalink)
Promodels Junior

dominika9502223
Domy?lnie

jak nikt nie chce pisa? na forum to zapraszam na GG
13321827

stare 07-03-09, 19:33   #3 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Wroc?aw
Stella
Domy?lnie

Tak! Wykorzystuj? nas wszystkie po kolei! Hehehehehe :evilg2:

Ech... Ludzie! Bez przesady! Ja nie mam nawet poj?cia w ogóle sk?d s? takie skojarzenia, zw?aszcza, ?e zdecydowana wi?kszo?? facetów w tej bran?y to geje! Dlatego szczerze mówi?c ludzie, którzy nie maj? z modelingiem nic wspólnego mówi?, ?e dziewczyny s? wykorzystywane itp. s? dla mnie ?mieszni! A w ogóle dla nich modelki to w ogóle nie s? modelkami tylko...
Stella jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 07-03-09, 19:36   #4 (permalink)
Promodels Expert

Sk?d: Bydgoszcz
MsNobody
Domy?lnie

dokladnie !
To zalosne ze ze kazdym razem jak mowie o modelingu to slysze: Oj, ja znalem taka jedna modelke, a na naszej-klasie miala same rozbierane zdjecia <szkoda gadac>

Nie wiem w takich sytuacjach czy sie mam smac czy plakac....
MsNobody jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 07-03-09, 19:37   #5 (permalink)
Promodels Junior

dominika9502223
Domy?lnie

aaa...to dzieki za info... ja w to tez w sumie nie wierze tylko matka mnie wystraszy?a bo jakas laska w tv mowila ze byla wykorzystywana i mi zaczela odradzac...he

stare 07-03-09, 20:05   #6 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Warszawa
Pulce
Domy?lnie

To zale?y tylko i wy??cznie od Ciebie czy dasz si? wykorzysta? czy nie, wiadomo, w ka?dej bran?y mo?e zdarzy? si? kto?, kto Ci b?dzie seks proponowa?. A to, ?e ludzie wi??? z modelingiem wykorzystywanie dziewczyn itp., wynika moim zdaniem z tego, ?e pe?no wokó? nich facetów - bo s? atrakcyjne - co wcale nie musi si? wi?za? z tym, ?e s?... "lekkich obyczajów".
Pulce jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 07-03-09, 20:40   #7 (permalink)
Promodels User

Sk?d: ?widnica
Sorciere
Domy?lnie

Cytat:
Napisa? Pulce
To zale?y tylko i wy??cznie od Ciebie czy dasz si? wykorzysta? czy nie, wiadomo, w ka?dej bran?y mo?e zdarzy? si? kto?, kto Ci b?dzie seks proponowa?. A to, ?e ludzie wi??? z modelingiem wykorzystywanie dziewczyn itp., wynika moim zdaniem z tego, ?e pe?no wokó? nich facetów - bo s? atrakcyjne - co wcale nie musi si? wi?za? z tym, ?e s?... "lekkich obyczajów".
Dokladnie .!
Jak dziewczyna nie bedzie chciala to NIKT JEJ NIE ZMUSI .

Trzeba uwazac i sie szanowac . )

http://www.maxmodels.pl/sorciere.html

` zaoczne LO dla doros?ych we Wroo . I semestr .
~~ a po za tym - zakochana )
Sorciere jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 07-03-09, 22:15   #8 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: tararara
sarenka
Domy?lnie

Tak jak w ka?dej branzy musisz by? uwa?na i rozs?dna,a przypadki si? zdarzaj? tak jak wsz?dzie.Tyle ode mnie.
stare 08-03-09, 14:04   #9 (permalink)
Promodels Expert

Profesja: Troll forumowy
Sk?d: wawa
gossip-girl is an unknown quantity at this point
Domy?lnie

Co za bzdury! Równie durny i bezsensowny stereotyp jak: "ka?da modelka to anorektycka"
gossip-girl jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 08-03-09, 15:04   #10 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: WAWa
aaaaa
Domy?lnie

modelka to taka sama dziewczyna jak inne i to od niej zalezy czy sie szanuje czy nie.
aaaaa jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 08-03-09, 18:46   #11 (permalink)
Promodels User

Sk?d: Kutno
Lirangel
Domy?lnie

Cytat:
Napisa? gossip-girl
Co za bzdury! Równie durny i bezsensowny stereotyp jak: "ka?da modelka to anorektycka"
stoje dzisiaj z kole?ank? na promocji i idzie laska mówie do niej "wiesz wydaje mi sie ze ejst modelk?"
a co kole?anka : no mia?a taki wredny wyraz twarzy

we mnie sie zagotowa?o i pytam jej czemu tak s?dzi , na co ona "bo ka?da modelka ejst wredna a nawet jak na poczatku nie ejst to potem sie staje"

gdyby nie fakt ze ukrywam swoje "modelingostwo" to zacz??a bym sie z ni? k?uci?.
to tyle apropo stereotypów

a zeby nie by?o offa to powiem ze chyba wiem o co chodzi?o za?o?ycielce tego w?tku. mój dziadek te? s?dzi ?e zeby by? modelk? trzeba dawa? d... a wywodzi sie takie my?lenie z tych plotek z gazet o fa?szywych agencjach modelek albo np agencjach modelek ktore ka?? p?aci? za podpisanie umowy. pic na wode fotomonta?.
cz?sto zdarzaj? sie "agencjie" pt "ty nam DASZ my damy ci przysz?o??"

a co innego je?li fotograf i modelka poczuj? do siebie przyciaganie

powoli powi?kszam
http://www.maxmodels.pl/lirangel.html
Lirangel jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 08-03-09, 23:19   #12 (permalink)
Promodels Junior

dominika9502223
Domy?lnie

dzieki za info jako? to przet?umacze my parents

dzi?X

stare 09-03-09, 19:29   #13 (permalink)
Promodels Expert

Profesja: Troll forumowy
Sk?d: wawa
gossip-girl is an unknown quantity at this point
Domy?lnie

Lirangel, masz racj?, wi?cej s?yszy si? w mediach o tych "szemranych" agencjach (bo po co mówi? o porz?dnych? to takie nudne...) i potem nic dziwnego, ?e powstaje taka opinia.
dominika9502223, powodzenia z rodzicami Niech przejrz? sobie to forum i zobacz?, ?e modeling to nie ?aden "szemrany" zawód
gossip-girl jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 09-03-09, 19:42   #14 (permalink)
Promodels User

Sk?d: gliwice
Agata1990
Domy?lnie

co do stereotypów to ja np s?ysze i? "Wy modelki to tam wieczna impreza, tylko pijecie i ?pacie"

Niby ?e taki ?art. HA HA.

A co do tematu, jak sie ma parcie na "kariere" za WSZELK? cene, to potem tak sie to konczy.
Do wszystkiego trzeba miec zdrowe podej?cie.
Agata1990 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 09-03-09, 21:09   #15 (permalink)
Promodels User

Lirangel
Domy?lnie

jestem ostatnio u dziadka i babci
gadamy o tym moim modelingu ktory dopiero sie zaczyna
dziadek :wnusia daj sobei z tym spokoj zrob mature skoncz studia dopiero sie w to baw.
ja: dziadek wtedy to juz jestem spalona teraz i tak za pó?no zaczynam

po czym pomyslalam chwile i mowie : dziadku niemartw sie nie bedzie ze mna "sex drugs i rock'n'roll przeciez jakbym byla slaba to juz teraz bym taka byla"

doslownie widzialam jak powietrze ulgi wychodzi z moich dziadków

powoli powi?kszam
stare 10-03-09, 01:59   #16 (permalink)
Promodels User

Sk?d: wielkopolska i ?wi?tokrzyskie
ocokaman
Domy?lnie

Prawda jest taka ze stereotypy byly sa i beda, ale z drugiej strony cos musialo sprawic ze powstaly. Jesli jedna na 10 modelek sie 'pusci' za przeproszeniem z jednym drugim czy trzecim fotografem dla pracy to sie uogolnia i buduje stereotyp.

Oczywiscie ze sa takie przypadki - JAK W KAZDEJ INNEJ PRACY.
"Kariera" (watpliwa) przez lozko. Co nie znaczy ze jest tak ciagle. Trzeba miec glowe na karku i zwalczac "zaloty" czy inne propozycje o ile juz wynikna (co nie znaczy ze wynikaja za kazdym razem - nie ma co popadac ze skrajnosci w skrajnosc) w zarodku.

Mnie jeden fotograf zapraszal po sesji na kolacje i blizsze poznanie, ucielam ze nie mieszam pracy z prywatnymi sprawami i moj facet nie bylby z tego zadowolony i.... wrocilismy do pracy bez urazy i innych takich ;]

Trzeba byc swiadomym tego co sie dzieje - po prostu.
stare 10-03-09, 17:03   #17 (permalink)
mkamelg
Guest

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? Lirangel
stoje dzisiaj z kole?ank? na promocji i idzie laska mówie do niej "wiesz wydaje mi sie ze ejst modelk?" a co kole?anka : no mia?a taki wredny wyraz twarzy
Co do tego zdania... to masz bardzo spostrzegawcz? kole?ank? która ma du?o racji. Te? widuj? wysokie dziewczyny/kobiety (modelki, aspiruj?ce do nich lub ju? na bran?owej emeryturze) wpadaj?ce do np. do Galerii czy Manufaktury z przyklejonym wyrazem twarzy jakby przez ca?e ?ycie pi?y tylko sok cytrynowy, niektórzy panny z tak? bu?k? okre?laj? brutalniej jako wredne suki. Halooo dziewczyny!, pokaz ju? si? dawno sko?czy? i nie trzeba by? ju? sztywnym manekinem... Nie wiem z czego to wynika, ja robi? takie zabójcze miny jak jestem g?odny albo nie udaje mi si? czego? kupi? - mo?e one te? tak maj??
  Odpowied? z Cytatem
stare 10-03-09, 18:09   #18 (permalink)
Promodels User

Lirangel
Domy?lnie

wiesz co niektóre laski maj? poprostu "sukowata twarz" .ze wiewsz zrobi kreske na oku i ?mia?o wyglada jak laska z CKM. ja mam 20 w maju a stalam traz na promocji i dawali mi 16. uwaga mialam porobione kreski na oczach ;]
i co zaleta czy wada? heh

nie mam sukowatej twarzy, ogolnie jestem mila. ale czesto slysze ze chodze po ulicy z mina wyzszo?ci , to chyba dlatego ze jestem wysoka i nie garbie sie bo bedzie to niefajnie wyglada?. wiec wychodzi ze "zadzieram nosa"

powoli powi?kszam
stare 10-03-09, 21:20   #19 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: z domu
Obiboczka
Domy?lnie

Cytat:
Napisa? mkamelg
Te? widuj? wysokie dziewczyny/kobiety (modelki, aspiruj?ce do nich lub ju? na bran?owej emeryturze) wpadaj?ce do np. do Galerii czy Manufaktury z przyklejonym wyrazem twarzy jakby przez ca?e ?ycie pi?y tylko sok cytrynowy, niektórzy panny z tak? bu?k? okre?laj? brutalniej jako wredne suki. Halooo dziewczyny!, pokaz ju? si? dawno sko?czy? i nie trzeba by? ju? sztywnym manekinem... Nie wiem z czego to wynika, ja robi? takie zabójcze miny jak jestem g?odny albo nie udaje mi si? czego? kupi? - mo?e one te? tak maj??
A? nie moge was s?ucha?, czy wy (wy= mkamelg, lirangel) zawsze chodzicie u?miechni?ci?? albo rozpromienieni na twarzach? szczególnie sami po galerii/manufakturze??? Bo mi sie zawsze wydawa?o, ?e ka?da osoba, która w samotnosci sie przechadza po sklepach nie jest szczególnie towarzyska czy roze?miana... to kwestia INDYWIDUALNA i nie ma za du?o wspólnego z byciem modelk?. No ale to moje subiektywne zdanie. Jak chodze po sklepach to zazwyczaj w po?piechu, nerwowo, bo wiecznie nie mam czasu, jestem skupiona, lub wr?cz przeciwnie rozkojarzona, mój ch?opak sie smieje, ze mam klapki na oczach bo czasem woadne na pó?ke, ?ciane czy anwet inna osobe (zawsze przepraszam, ?eby nie by?o). Jesli wy jestescie jakimis robokopami z przyklejonym usmiechem na twarzy to gratuluje pozytywnego nastawienia do otoczenia i wytrwa?osci w zadowalaniu potrzeb innych ludzi na ogl?danie wiecznie roze?mianych twarzy wokó? siebie...
Obiboczka jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 10-03-09, 21:31   #20 (permalink)
Promodels User

Sk?d: wielkopolska i ?wi?tokrzyskie
ocokaman
Domy?lnie

swoja droga "seks w biznesie" ma naprawde duzo wspolnego z tym z jaka mimika sie chodzi po sklepach, chyle czola ;]
Odpowiedz

Narz?dzia w?tku
Wygl?d

Zasady Postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest Wy??czony
Trackbacks are W??czony
Pingbacks are W??czony
Refbacks are W??czony

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 04:20.