Forum Promodels

Wró?   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Modeling i agencje modelek

Modeling i agencje modelek Podziel si? tutaj swoimi do?wiadczeniami b?d? wiedz? z zakresu modelingu. Mile widziane rady do?wiadczonych modelek, fotomodelek, hostess, fotografów i innych osób mniej lub bardziej zwi?zanych 'z bran??'. Ciekawostki ze ?wiata konkursów dla modelek, wydarzenia, opinie na temat agencji modelek ...

Odpowiedz

LinkBack (1) Narz?dzia w?tku Wygl?d
stare 23-03-13, 20:42   #401 (permalink)
Promodels Junior

Profesja: Model
Sk?d: Legnica
Marekw92 is on a distinguished road
Domy?lnie Odp: Model Plus

Oddzia? M?ski równie dobry co oddzia? dla dziewczyn?
Marekw92 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
Reklama
stare 01-04-13, 22:01   #402 (permalink)
Promodels User

Profesja: Modelka
Sk?d: Warszawa
MissDion is on a distinguished road

Gdzie Agata Kaczoruk I Natalia Wowczko!?
MissDion jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 03-04-13, 09:10   #403 (permalink)
Promodels Junior

Profesja: Troll forumowy
Sk?d: krk
dp88888888 is on a distinguished road

Cytat:
Napisa? MissDion Zobacz post
Gdzie Agata Kaczoruk I Natalia Wowczko!?
Natalia jest w ciazy, wiec chyba juz nie wspolpracuje z model plus?ciekawe czy wroci do modelingu
dp88888888 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 03-04-13, 13:39   #404 (permalink)
Wampiryczny Admin

Profesja: Fotograf
Sk?d: Radom
Baldi ma wy??czon? reputacj?

Offtop administracyjnie usuni?ty.
B.
Baldi jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 05-04-13, 12:43   #405 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Szczecin
Smerfetka90 is on a distinguished road

Cytat:
Napisa? karolina123 Zobacz post
W?adymiruk ju? nie l?ni jak na pocz?tku swojej drogi- co si? dzieje? Mnie osobiscie troch? irytuje jej zachowanie i przyznam ?e spotka?am si? nawet z opini? ?e jest zbyt narzucaj?ca si?- takie tez odnosz? wra?enie. Ale poza tym spe?nia fizyczne warunki do bycia modelk? i mog?aby po ysl w tamtym sezonie by? gwiazda pokazów a tak nie jest bo robi pokazy l?ejszej wagi i inne polki j? przy?miewaj?- zreszta tez wspania?e (Julia borawska- FANTASTYCZNA i te? m?odziutka lub niemo?liwa Joanna tatarka).
Nie lsni, bo juz nie chce sie jej pracowac. Tak mowia dziewczyny. Pomyslala ze jest gwiazda i wybrzydza. A narzuca sie w innych kwestiach o ktorych na tym forum nie wypada pisac.
Smerfetka90 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 10-04-13, 13:34   #406 (permalink)
Promodels User

Profesja: Agencja modelek
Sk?d: warszawa
monikakielczewska is on a distinguished road

Jako agencja MODEL PLUS, która przeprowadza castingi oraz finalnie wybiera dziewczyny z którymi chce podpisa? kontrakt gor?co zapraszam na castingi ELITE MODEL LOOK POLAND podczas, których b?d? obecna. To drugi sezon w którym zdecydowali?my si? wspó?pracowa? przy konkursie Elite Model Look

Wiek i wzrost osobno nie ma znaczenia. Liczy si? CA?OKSZTA?T >> wiek + wzrost + charakter. W agencji Model Plus s? modelki, które maj? 172 cm i 183 cm - wszystkie bardzo dobrze pracuj? co mo?ecie zauwa?y? przegl?daj?c naszego bloga oraz fan page >>
Model+ | Blog
https://www.facebook.com/modelplus

W poprzedniej edycji, Karolina Kopacz, zwyci??czyni konkursu Elite Model Look Poland dosta?a si? do fina?owej 15 w ogólno?wiatowych eliminacjach, które odby?y si? w Szanghaju. Od momentu przyst?pienia do konkursu Karolina zacz??a z nami wspó?pracowa?, bior?c udzia? w sesjach zdj?ciowych i pokazach mody. Zdecydowali?my si? równie? na wspó?prac? z Ania, Laur? oraz kandydatkami, których jeszcze nie ma na stronie (czekamy a? podrosn? lub s? za m?ode etc)
Ich portfolio oraz newsy mo?ecie znale?? na naszej stronie i fan page >>
Ania >> Model Plus - Modelling Agency since 1995
Laura >> Model Plus - Modelling Agency since 1995
Karolina >> Model Plus - Modelling Agency since 1995

Nie ma zasady, ?e podejmujemy wspó?prac? tylko z zwyci??czyni?, mo?emy podpisa? kontrakt nawet z ca?? dwunastk?! By?oby dla nas najwi?kszym szcz??ciem maj?c w agencji tyle pi?knych nowych twarzy!

GOR?CO ZAPRASZAM NA CASTINGI
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
http://instagram.com/modelpluswarsaw
monikakielczewska jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 02-05-13, 12:48   #407 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: O?awa
9pati6 is on a distinguished road

Witam. Mam pytanko do Pani Moniki
Mam 17 lat(rocznik 96) i tylko ok. 176 cm wzrostu. Wymiary to: 79-60-87
Nosz? jeszcze jednak aparat na z?by, który ?ci?gam za miesi?c, jednak tylko gór?
Jaki? czas temu mia?am pewne uczulenie pokarmowe, które spowodowa?o niefajne dolegliwo?ci na mojej twarzy i na policzkach pozosta?y mi po tym ?lady (wygl?da to jak takie ?lady po tr?dziku). Jednak lekarka mi powiedzia?a,ze to samo w ko?cu zejdzie
Dostawa?am propozycje od moich miejskich agencji: Myskena i SPP jednak bardzo zaleza?o by mi na waszej.
Czy jak mam aparat na dolnych z?bach i te plamki na policzkach to czy jest szansa sie zg?aszac do agencji? I jeszcze moj wzrost, bo mam tylko 176 cm, a w waszej agenci zwykle dziewczyny 179-180 robi? FW
Prosz? o odpowiedz, bo nie wiem czy mam wysy?ac zdjecia czy nie Bo jedyny problem u mnie w sumie to te policzki nieszcz?sne
9pati6 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 02-05-13, 16:10   #408 (permalink)
Promodels User

Sk?d: Polska
tagajaw is on a distinguished road

poczekaj jak zejdzie ci to z twarzy, wyslij polasy i czekaj na odpowiedz.
tagajaw jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 06-05-13, 15:02   #409 (permalink)
Promodels User

Hej,
wy?lij do mnie swoje zg?oszenie na maila monika@modelplus.com.pl
Za??cz aktualne zdj?cia, wymiary, wzrost oraz telefon kontaktowy. B?dziemy w bezpo?rednim kontakcie

Pozdrawiam

Cytat:
Napisa? 9pati6 Zobacz post
Witam. Mam pytanko do Pani Moniki
Mam 17 lat(rocznik 96) i tylko ok. 176 cm wzrostu. Wymiary to: 79-60-87
Nosz? jeszcze jednak aparat na z?by, który ?ci?gam za miesi?c, jednak tylko gór?
Jaki? czas temu mia?am pewne uczulenie pokarmowe, które spowodowa?o niefajne dolegliwo?ci na mojej twarzy i na policzkach pozosta?y mi po tym ?lady (wygl?da to jak takie ?lady po tr?dziku). Jednak lekarka mi powiedzia?a,ze to samo w ko?cu zejdzie
Dostawa?am propozycje od moich miejskich agencji: Myskena i SPP jednak bardzo zaleza?o by mi na waszej.
Czy jak mam aparat na dolnych z?bach i te plamki na policzkach to czy jest szansa sie zg?aszac do agencji? I jeszcze moj wzrost, bo mam tylko 176 cm, a w waszej agenci zwykle dziewczyny 179-180 robi? FW
Prosz? o odpowiedz, bo nie wiem czy mam wysy?ac zdjecia czy nie Bo jedyny problem u mnie w sumie to te policzki nieszcz?sne
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
stare 06-05-13, 16:24   #410 (permalink)
Promodels User

Zach?camy do przeczytania wywiadu z nasz? modelk? Ma?gosia Piernik, która opowiada o pracy w modelingu oraz o wspó?pracy mi?dzy modelk? a agencj?

link do wywiadu >> Ci??ka praca pe?na wyrzecze? i walka ze swoim cia?em ? modelki wcale nie maj? ?atwo | NaTemat.pl

Ci??ka praca pe?na wyrzecze? i walka ze swoim cia?em – modelki wcale nie maj? ?atwo
Wi?kszo?? osób my?li, ?e bycie modelk? sprowadza si? do ?adnego wygl?du, kilku rundek po wybiegu i pos?aniu zalotnego spojrzenia w stron? obiektywu. Po tym wszystkim mo?na odcina? kupony od s?awy. B??d. Niestety nie wszyscy wiedz?, ?e modeling to tak naprawd? nie tylko ci??ka fizyczna praca, ale i ci?g?a walka ze swoim cia?em oraz umys?em. Perfekcyjnym nigdy nie zostaje si? przypadkowo. Nieco ?wiat?a na ten zawód rzuca w rozmowie z naTemat jedna z modelek.

Ma?gosia Piernik jest studentk? pozna?skiej School of Form i modelk?. Jej portfolio sk?ada si? nie tylko z przepi?knych zdj?? testowych, ale i licznych sesji do magazynów, kampanii reklamowych i ok?adek. Sukces jednak nie przychodzi za darmo, a ju? przede wszystkim nie w tej bran?y. Zanim pozna?am Ma?gosi? nigdy nie s?dzi?am, ?e bycie w formie wymaga tylu wyrzecze?. Cz?sto s?ucha?am jej opowie?ci o tym, jak bardzo musi uwa?a? na to co je i nie ulega? ?adnym pokusom. A tych jest sporo.

Odwiedzaj?c mnie zawsze przynosi?a swoje jedzenie, poniewa? jej dieta nie pozwala?a na ?adne odst?pstwa (Ma?gosia swoje przygody z jedzeniem opisuje na blogu pod wymownym tytu?em Nie toleruje). Zawsze gdy opowiada?a o tym jak intensywnie ?wiczy by?o mi a? g?upio, ?e moja aktywno?? ogranicza si? do krótkich spacerów po mie?cie.

Dlatego zawsze stara?am si? wyprowadza? z b??du osoby, które prac? modelki szufladkowa?y w kategoriach anorektyczek, które kilka razy przejd? si? po wybiegu w t? i z powrotem. Postanowi?am tak?e poprosi? sam? Ma?gosi?, ?eby przybli?y?a nam kulisy swojej pracy. Nie liczcie jednak na skandalizuj?ce "wyznania modelki". Nie ma tutaj mowy o anoreksji, jedzeniu wacików nas?czonych sokiem, seksualnych skandalach i kompleksach, a jedynie o ci??kiej pracy nad sob?.

Musisz schudn??
– Rodzice m?odych dziewczyn powinni dobrze si? zastanowi? nad tym, jak ich dzieci-modelki reaguj? na komentarze, które s?ysz? od ludzi z bran?y – mówi Ma?gosia, której po raz pierwszy kazano odchudza? si? w wieku 15 lat. – Zupe?nie nie wiedzia?am, jak si? do tego zabra?. Ze strony mojej ówczesnej agencji us?ysza?am, ?e mam nie ?wiczy?, bo zrobi? mi si? za du?e mi??nie, tylko bardzo ma?o je??. Oczywi?cie mój pierwszy eksperyment z odchudzaniem sko?czy? si? fatalnie – wspomina.

Teraz jest jednak du?o lepiej. – W mojej obecnej agencji jest bardzo du?o wsparcia i rady odno?nie dbania o siebie. Ja sama musia?am dojrze? do tego, ?e celem jest bycie w formie przez ca?y czas, a nie jednorazowe schudni?cie, po którym pr?dzej czy pó?niej nast?puje przybieranie na wadze. Z Model Plus zacz??am wspó?pracowa?, maj?c uko?czone 18 lat i s?dz?, ?e jest to optymalny moment do zaczynania kariery w tej bran?y – mówi. I dodaje: – Bran?y wymagaj?cej dyscypliny, silnej motywacji, niekiedy bezwzgl?dnej, ale te? daj?cej mo?liwo?? poznawania ?wiata, której w innej profesji bym nie mia?a.

Zapytana o to jak udaje jej si? utrzyma? form? odpowiada, ?e stara si? codziennie uprawia? sport: biega, je?dzi na rowerze i ?wiczy. Bez obci??e?, ale z wysok? ilo?ci? powtórze?. Przez trzy lata ?wiczy?a jog?, teraz cz??ciej wybiera pilates.

– Staram si? sp?dza? przynajmniej godzin? dziennie w ruchu. Wiele osób zapyta kto ma na to czas. Po rozmaitych eksperymentach z cia?em zrozumia?am, ?e musz? go mie?, gdy? moje cia?o jest narz?dziem mojej pracy. Tak jak pianista musi gra? na porz?dnym fortepianie, tak modelka musi mie? okre?lone wymiary. Dieta i ?wiczenia to nie fanaberie, tylko element solidnego przygotowania si? do pracy. Nauczyciele w domu robi? kserówki dla uczniów, a modelki brzuszki – porównuje.

Castingi
Wiele osób uwa?a, ?e praca modelki ogranicza si? do przychodzenia na zdj?cia i stania na szpilkach. – Prawda jest jednak taka, ?e to efekt ko?cowy. ?eby dosta? prac?, nale?y chodzi? na castingi. W Polsce zwykle przychodzi si? do komercyjnych, dobrze p?atnych zlece?. Klient chce mie? pewno??, ?e dziewczyna, która b?dzie reklamowa? jego mark? naprawd? spe?nia jego oczekiwania – s?yszymy.

Odwiedza si? tak?e castingi do pokazów i agencji zagranicznych. – Zagranic? castingi zajmuj? modelkom zwykle najwi?cej czasu. Chodzi si? do redakcji magazynów, do casting directorów czy fotografów. Wa?ni klienci, np. Calvin Klein, nie organizuj? castingów, na które mo?e przyj?? ka?da modelka. Ekipa pracuj?ca dla klientów tego rz?du wybiera spo?ród przes?anych przez agencje propozycji, modelki, które chc? zobaczy? na ?ywo – zdradza kulisy.

W bran?y samo zaproszenie na casting do Calvina Kleina ju? jest pewnego rodzaju wyró?nieniem. Nie oznacza jednak, ?e prac? ma si? w kieszeni. – Zwykle w ci?gu tygodnia chodzi si? na od kilkunastu do kilkudziesi?ciu castingów, za? podczas fashion weeków nawet na kilkana?cie castingów w ci?gu dnia – mówi Ma?ogosia. A cz?sto to i tak nie wystarcza. – Zdarza si?, ?e po ca?ym tygodniu castingów modelka nie zostaje wybrana do ?adnego zlecenia. Samo chodzenie na castingi potrafi by? niez?ym wysi?kiem. W dodatku kiedy by?am w Pary?u, postanowi?am nie korzysta? z komunikacji miejskiej i zdarza?o mi si? chodzi? ponad 20 km dziennie – wspomina nasza rozmówczyni.

Sesje zdj?ciowe
Nieod??cznym elementem pracy modelek jest praca z fotografem. Wokó? tego te? powsta?o sporo mitów i legend. Ma?gosia wyja?nia, jak wygl?da standardowym dzie? pracy przed obiektywem. – Oko?o 9-10 rano modelka przychodzi do studia. Cz?sto dziewczyny musz? dojecha? do Warszawy z innych miast, co oznacza wskakiwanie do poci?gu o 6 rano albo przyje?d?anie na zdj?cia dzie? wcze?niej – mówi.

Do tego dochodzi malowanie i czesanie. Kolejne dwie godziny z g?owy. Pó?niej przez ca?y dzie? czeka je przebieranie/przemalowywanie/przeczesywanie. Zale?nie od rodzaju sesji wielokrotnie zmienia si? stylizacje. Czasami nawet dziesi?ciokrotnie. – 
Problemem w trakcie sesji s? zwykle buty. Bywa, ?e nie udaje si? stylistkom znale?? noszonego przez modelk? rozmiaru i wtedy staramy si? wcisn?? w nieco za ma?e.
 Generalnie jednak sesje w du?ej mierze sk?adaj? si? z... czekania: na o?wietlenie, na zgranie zdj?? z karty, na czesanie, na makija? – opowiada Ma?gosia.

Ponad godzina ruchu dziennie, intensywne ?wiczenia, ci?g?e pilnowanie diety, od której ka?de odst?pstwo mo?e skutecznie przeszkodzi? w znalezieniu nowego zlecenia, kilkana?cie castingów jednego dnia, przymiarki na których trzeba przez kilka godzin by? niczym manekin z napi?tymi mi??niami - taki jest modeling. Nadal my?lisz, ?e to ?atwa i przyjemna praca marze?, wystarczy by? wysokim i relatywnie szczup?ym, aby pojawi? si? na wybiegu? Mamy nadziej?, ?e ju? nie.
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
stare 06-05-13, 21:47   #411 (permalink)
Promodels User

Profesja: Model
Sk?d: SPP
meow

super artykul
stare 10-06-13, 06:41   #412 (permalink)
Promodels User

Izowirus is on a distinguished road

Mozecie podac plany wyjazdowe dziewczyn?
Izowirus jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 10-06-13, 11:55   #413 (permalink)
Promodels User

Mamy ju? 18 LAT!!!
Z okazji URODZIN MODEL PLUS, przygotowali?my dla Was niespodziank?!
Jedna z osób, która udost?pni tozdj?cie, spotka si? z Magdalen? Fr?ckowiak na planie sesji zdj?ciowej (14.06.2013) !!!

Co trzeba zrobi? ?
1. Udost?pnij to zdj?cie!
2. Minimum jeden z Twoich znajomych musi polubi? nasz Fan Page.
3. Je?li wygrasz, Twoje zdj?cie z Magdalen? Fr?ckowiak znajdzie si? na naszym Fan Page !!!

POWODZENIA !!!!!!
Wyniki podamy w ?rod? 12.06 o pó?nocy.

link do zdj?cia >>https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
stare 10-06-13, 12:46   #414 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Ostro??ka
deina_98 is on a distinguished road

A czy jest jaki? wiek od którego dana uczestniczka w konkursie mo?e bra? udzia? w konkursie?
deina_98 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 17-06-13, 06:37   #415 (permalink)
Promodels User

MissDion is on a distinguished road

Co sta?o sie z Dorianna ?
Czy Dorianna zako?czy?a swoj? wspó?prac? z agencj Model Plus?
MissDion jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 17-06-13, 07:56   #416 (permalink)
Promodels Expert

Profesja: Troll forumowy
Sk?d: Kraków
Iza68 is on a distinguished road

Cytat:
Napisa? MissDion Zobacz post
Co sta?o sie z Dorianna ?
Czy Dorianna zako?czy?a swoj? wspó?prac? z agencj Model Plus?
Doriana z kilku przyczyn nie jest w tej chwili dost?pna. Jak tylko b?dzie to mo?liwe wróci do pracy i agencji
Iza68 jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 02-07-13, 12:49   #417 (permalink)
gabixable
Guest

Dlaczego Daga Ziober nie robi pokazów Haute Couture? Przecie? ju? jest po maturze... ??
  Odpowied? z Cytatem
stare 11-07-13, 17:51   #418 (permalink)
Promodels User

WOW! Podsumowali?my pokazy polskich projektantów! Na wybiegu mieli?my okazje podziwia? A? 31 NASZYCH MODELEK!!! <3
GRATULUJEMY!!! Z niecierpliwo?ci? czekamy na kolejny sezon, który b?dzie jeszcze lepszy! Brawa dla naszych dziewcz?t !!!

Ania T
Anna
Charlotte Tomas
Ewa Wladymiruk
Fiolka
Ida
Justyna
Kama
Kamila W
Karina
Karolina
Kasia K
Lena
Malwina
Ola
Paulina M
Paulina N
Renata
Sandra
Zuzanna S
Jagoda
Kamila Szczawi?ska
Waleria
Paulina Krupi?ska
Ania B (Nowa Twarz!)
Ewa (Nowa Twarz!)
Karolina K (Nowa Twarz!)
Laura (Nowa Twarz!)
?ukasz (Nowa Twarz!)
Magda Z (Nowa Twarz!)
Patrycja (Nowa Twarz!)
Weronika (Nowa Twarz!)

Dzi?kujemy za wspó?prac? <3

BOHOBOCO
BIZUU
DENI CLER
GOSIA BACZY?SKA
JOANNA KLIMAS
KOSSMAN
KRYSTOF STROZYNA
LA MANIA
?UKASZ JEMIO?
MOSTRAMI
MONIKA KUBATEK
MARIUSZ PRZYBYLSKI
MACIEJ ZIE?
PAPROCKI & BRZOZOWSKI
PIERRE BALMAIN
PLICH
PINKO
ROBERT KUPISZ
SIMPLE
WARSAW FASHION STREET
VALENTIN YUDASHKIN
oraz KASI SOKO?OWSKIEJ <3
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
stare 11-07-13, 19:08   #419 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Polska
Nirvana is on a distinguished road

Mam pytanie, czy do takich agencji jak Model Plus najlepiej jest zg?asza? si? osobi?cie czy najpierw kontaktowa? si? przez ich stron? internetow? nie wiedz?c nawet czy w ogóle odpowiedz? ?
Nirvana jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 12-07-13, 09:44   #420 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: -
Watashi is on a distinguished road

lepiej si? umówi?,z reszt? jak w ka?dej agencji
Watashi jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
agencja model plus, agencja modelek, model plus, modelplus

Narz?dzia w?tku
Wygl?d

Zasady Postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest Wy??czony
Trackbacks are W??czony
Pingbacks are W??czony
Refbacks are W??czony

LinkBacks (?)
LinkBack to this Thread: http://www.forum.promodels.pl/modeling-i-agencje-modelek/919-model-plus.html
Dodane przez For Type Data
agencja model plus - Szukaj - WP.PL This thread Refback 27-12-11 15:37

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 08:22.