Forum Promodels

Wróć   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Modeling i agencje modelek

Modeling i agencje modelek Podziel się tutaj swoimi doświadczeniami bądź wiedzą z zakresu modelingu. Mile widziane rady doświadczonych modelek, fotomodelek, hostess, fotografów i innych osób mniej lub bardziej związanych 'z branżą'. Ciekawostki ze świata konkursów dla modelek, wydarzenia, opinie na temat agencji modelek ...

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 23-03-13, 20:42   #401 (permalink)
Promodels Junior

Profesja: Model
Marekw92 is on a distinguished road
Domyślnie Odp: Model Plus

Oddział Męski równie dobry co oddział dla dziewczyn?
Marekw92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-04-13, 22:01   #402 (permalink)
Promodels User

Profesja: Modelka
MissDion is on a distinguished road

Gdzie Agata Kaczoruk I Natalia Wowczko!?
MissDion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-13, 09:10   #403 (permalink)
Promodels Junior

Profesja: Troll forumowy
dp88888888 is on a distinguished road

Cytat:
Napisał MissDion Zobacz post
Gdzie Agata Kaczoruk I Natalia Wowczko!?
Natalia jest w ciazy, wiec chyba juz nie wspolpracuje z model plus?ciekawe czy wroci do modelingu
dp88888888 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-04-13, 13:39   #404 (permalink)
Wampiryczny Admin

Profesja: Fotograf
Baldi ma wyłączoną reputację

Offtop administracyjnie usunięty.
B.
Baldi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-04-13, 12:43   #405 (permalink)
Promodels Junior

Smerfetka90 is on a distinguished road

Cytat:
Napisał karolina123 Zobacz post
Władymiruk już nie lśni jak na początku swojej drogi- co się dzieje? Mnie osobiscie trochę irytuje jej zachowanie i przyznam że spotkałam się nawet z opinią że jest zbyt narzucająca się- takie tez odnoszę wrażenie. Ale poza tym spełnia fizyczne warunki do bycia modelką i mogłaby po ysl w tamtym sezonie być gwiazda pokazów a tak nie jest bo robi pokazy lżejszej wagi i inne polki ją przyćmiewają- zreszta tez wspaniałe (Julia borawska- FANTASTYCZNA i też młodziutka lub niemożliwa Joanna tatarka).
Nie lsni, bo juz nie chce sie jej pracowac. Tak mowia dziewczyny. Pomyslala ze jest gwiazda i wybrzydza. A narzuca sie w innych kwestiach o ktorych na tym forum nie wypada pisac.
Smerfetka90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-04-13, 13:34   #406 (permalink)
Promodels User

Profesja: Agencja modelek
monikakielczewska is on a distinguished road

Jako agencja MODEL PLUS, która przeprowadza castingi oraz finalnie wybiera dziewczyny z którymi chce podpisać kontrakt gorąco zapraszam na castingi ELITE MODEL LOOK POLAND podczas, których będę obecna. To drugi sezon w którym zdecydowaliśmy się współpracować przy konkursie Elite Model Look

Wiek i wzrost osobno nie ma znaczenia. Liczy się CAŁOKSZTAŁT >> wiek + wzrost + charakter. W agencji Model Plus są modelki, które mają 172 cm i 183 cm - wszystkie bardzo dobrze pracują co możecie zauważyć przeglądając naszego bloga oraz fan page >>
Model+ | Blog
https://www.facebook.com/modelplus

W poprzedniej edycji, Karolina Kopacz, zwyciężczyni konkursu Elite Model Look Poland dostała się do finałowej 15 w ogólnoświatowych eliminacjach, które odbyły się w Szanghaju. Od momentu przystąpienia do konkursu Karolina zaczęła z nami współpracować, biorąc udział w sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Zdecydowaliśmy się również na współpracę z Ania, Laurą oraz kandydatkami, których jeszcze nie ma na stronie (czekamy aż podrosną lub są za młode etc)
Ich portfolio oraz newsy możecie znaleźć na naszej stronie i fan page >>
Ania >> Model Plus - Modelling Agency since 1995
Laura >> Model Plus - Modelling Agency since 1995
Karolina >> Model Plus - Modelling Agency since 1995

Nie ma zasady, że podejmujemy współpracę tylko z zwyciężczynią, możemy podpisać kontrakt nawet z całą dwunastką! Byłoby dla nas największym szczęściem mając w agencji tyle pięknych nowych twarzy!

GORĄCO ZAPRASZAM NA CASTINGI
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
http://instagram.com/modelpluswarsaw
monikakielczewska jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-13, 12:48   #407 (permalink)
Promodels Junior

9pati6 is on a distinguished road

Witam. Mam pytanko do Pani Moniki
Mam 17 lat(rocznik 96) i tylko ok. 176 cm wzrostu. Wymiary to: 79-60-87
Noszę jeszcze jednak aparat na zęby, który ściągam za miesiąc, jednak tylko górę
Jakiś czas temu miałam pewne uczulenie pokarmowe, które spowodowało niefajne dolegliwości na mojej twarzy i na policzkach pozostały mi po tym ślady (wygląda to jak takie ślady po trądziku). Jednak lekarka mi powiedziała,ze to samo w końcu zejdzie
Dostawałam propozycje od moich miejskich agencji: Myskena i SPP jednak bardzo zalezało by mi na waszej.
Czy jak mam aparat na dolnych zębach i te plamki na policzkach to czy jest szansa sie zgłaszac do agencji? I jeszcze moj wzrost, bo mam tylko 176 cm, a w waszej agenci zwykle dziewczyny 179-180 robią FW
Proszę o odpowiedz, bo nie wiem czy mam wysyłac zdjecia czy nie Bo jedyny problem u mnie w sumie to te policzki nieszczęsne
9pati6 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-13, 16:10   #408 (permalink)
Promodels User

tagajaw is on a distinguished road

poczekaj jak zejdzie ci to z twarzy, wyslij polasy i czekaj na odpowiedz.
tagajaw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-05-13, 15:02   #409 (permalink)
Promodels User

Hej,
wyślij do mnie swoje zgłoszenie na maila monika@modelplus.com.pl
Załącz aktualne zdjęcia, wymiary, wzrost oraz telefon kontaktowy. Będziemy w bezpośrednim kontakcie

Pozdrawiam

Cytat:
Napisał 9pati6 Zobacz post
Witam. Mam pytanko do Pani Moniki
Mam 17 lat(rocznik 96) i tylko ok. 176 cm wzrostu. Wymiary to: 79-60-87
Noszę jeszcze jednak aparat na zęby, który ściągam za miesiąc, jednak tylko górę
Jakiś czas temu miałam pewne uczulenie pokarmowe, które spowodowało niefajne dolegliwości na mojej twarzy i na policzkach pozostały mi po tym ślady (wygląda to jak takie ślady po trądziku). Jednak lekarka mi powiedziała,ze to samo w końcu zejdzie
Dostawałam propozycje od moich miejskich agencji: Myskena i SPP jednak bardzo zalezało by mi na waszej.
Czy jak mam aparat na dolnych zębach i te plamki na policzkach to czy jest szansa sie zgłaszac do agencji? I jeszcze moj wzrost, bo mam tylko 176 cm, a w waszej agenci zwykle dziewczyny 179-180 robią FW
Proszę o odpowiedz, bo nie wiem czy mam wysyłac zdjecia czy nie Bo jedyny problem u mnie w sumie to te policzki nieszczęsne
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
stare 06-05-13, 16:24   #410 (permalink)
Promodels User

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z naszą modelką Małgosia Piernik, która opowiada o pracy w modelingu oraz o współpracy między modelką a agencją

link do wywiadu >> Ciężka praca pełna wyrzeczeń i walka ze swoim ciałem ? modelki wcale nie mają łatwo | NaTemat.pl

Ciężka praca pełna wyrzeczeń i walka ze swoim ciałem – modelki wcale nie mają łatwo
Większość osób myśli, że bycie modelką sprowadza się do ładnego wyglądu, kilku rundek po wybiegu i posłaniu zalotnego spojrzenia w stronę obiektywu. Po tym wszystkim można odcinać kupony od sławy. Błąd. Niestety nie wszyscy wiedzą, że modeling to tak naprawdę nie tylko ciężka fizyczna praca, ale i ciągła walka ze swoim ciałem oraz umysłem. Perfekcyjnym nigdy nie zostaje się przypadkowo. Nieco światła na ten zawód rzuca w rozmowie z naTemat jedna z modelek.

Małgosia Piernik jest studentką poznańskiej School of Form i modelką. Jej portfolio składa się nie tylko z przepięknych zdjęć testowych, ale i licznych sesji do magazynów, kampanii reklamowych i okładek. Sukces jednak nie przychodzi za darmo, a już przede wszystkim nie w tej branży. Zanim poznałam Małgosię nigdy nie sądziłam, że bycie w formie wymaga tylu wyrzeczeń. Często słuchałam jej opowieści o tym, jak bardzo musi uważać na to co je i nie ulegać żadnym pokusom. A tych jest sporo.

Odwiedzając mnie zawsze przynosiła swoje jedzenie, ponieważ jej dieta nie pozwalała na żadne odstępstwa (Małgosia swoje przygody z jedzeniem opisuje na blogu pod wymownym tytułem Nie toleruje). Zawsze gdy opowiadała o tym jak intensywnie ćwiczy było mi aż głupio, że moja aktywność ogranicza się do krótkich spacerów po mieście.

Dlatego zawsze starałam się wyprowadzać z błędu osoby, które pracę modelki szufladkowały w kategoriach anorektyczek, które kilka razy przejdą się po wybiegu w tę i z powrotem. Postanowiłam także poprosić samą Małgosię, żeby przybliżyła nam kulisy swojej pracy. Nie liczcie jednak na skandalizujące "wyznania modelki". Nie ma tutaj mowy o anoreksji, jedzeniu wacików nasączonych sokiem, seksualnych skandalach i kompleksach, a jedynie o ciężkiej pracy nad sobą.

Musisz schudnąć
– Rodzice młodych dziewczyn powinni dobrze się zastanowić nad tym, jak ich dzieci-modelki reagują na komentarze, które słyszą od ludzi z branży – mówi Małgosia, której po raz pierwszy kazano odchudzać się w wieku 15 lat. – Zupełnie nie wiedziałam, jak się do tego zabrać. Ze strony mojej ówczesnej agencji usłyszałam, że mam nie ćwiczyć, bo zrobią mi się za duże mięśnie, tylko bardzo mało jeść. Oczywiście mój pierwszy eksperyment z odchudzaniem skończył się fatalnie – wspomina.

Teraz jest jednak dużo lepiej. – W mojej obecnej agencji jest bardzo dużo wsparcia i rady odnośnie dbania o siebie. Ja sama musiałam dojrzeć do tego, że celem jest bycie w formie przez cały czas, a nie jednorazowe schudnięcie, po którym prędzej czy później następuje przybieranie na wadze. Z Model Plus zaczęłam współpracować, mając ukończone 18 lat i sądzę, że jest to optymalny moment do zaczynania kariery w tej branży – mówi. I dodaje: – Branży wymagającej dyscypliny, silnej motywacji, niekiedy bezwzględnej, ale też dającej możliwość poznawania świata, której w innej profesji bym nie miała.

Zapytana o to jak udaje jej się utrzymać formę odpowiada, że stara się codziennie uprawiać sport: biega, jeździ na rowerze i ćwiczy. Bez obciążeń, ale z wysoką ilością powtórzeń. Przez trzy lata ćwiczyła jogę, teraz częściej wybiera pilates.

– Staram się spędzać przynajmniej godzinę dziennie w ruchu. Wiele osób zapyta kto ma na to czas. Po rozmaitych eksperymentach z ciałem zrozumiałam, że muszę go mieć, gdyż moje ciało jest narzędziem mojej pracy. Tak jak pianista musi grać na porządnym fortepianie, tak modelka musi mieć określone wymiary. Dieta i ćwiczenia to nie fanaberie, tylko element solidnego przygotowania się do pracy. Nauczyciele w domu robią kserówki dla uczniów, a modelki brzuszki – porównuje.

Castingi
Wiele osób uważa, że praca modelki ogranicza się do przychodzenia na zdjęcia i stania na szpilkach. – Prawda jest jednak taka, że to efekt końcowy. Żeby dostać pracę, należy chodzić na castingi. W Polsce zwykle przychodzi się do komercyjnych, dobrze płatnych zleceń. Klient chce mieć pewność, że dziewczyna, która będzie reklamować jego markę naprawdę spełnia jego oczekiwania – słyszymy.

Odwiedza się także castingi do pokazów i agencji zagranicznych. – Zagranicą castingi zajmują modelkom zwykle najwięcej czasu. Chodzi się do redakcji magazynów, do casting directorów czy fotografów. Ważni klienci, np. Calvin Klein, nie organizują castingów, na które może przyjść każda modelka. Ekipa pracująca dla klientów tego rzędu wybiera spośród przesłanych przez agencje propozycji, modelki, które chcą zobaczyć na żywo – zdradza kulisy.

W branży samo zaproszenie na casting do Calvina Kleina już jest pewnego rodzaju wyróżnieniem. Nie oznacza jednak, że pracę ma się w kieszeni. – Zwykle w ciągu tygodnia chodzi się na od kilkunastu do kilkudziesięciu castingów, zaś podczas fashion weeków nawet na kilkanaście castingów w ciągu dnia – mówi Małogosia. A często to i tak nie wystarcza. – Zdarza się, że po całym tygodniu castingów modelka nie zostaje wybrana do żadnego zlecenia. Samo chodzenie na castingi potrafi być niezłym wysiłkiem. W dodatku kiedy byłam w Paryżu, postanowiłam nie korzystać z komunikacji miejskiej i zdarzało mi się chodzić ponad 20 km dziennie – wspomina nasza rozmówczyni.

Sesje zdjęciowe
Nieodłącznym elementem pracy modelek jest praca z fotografem. Wokół tego też powstało sporo mitów i legend. Małgosia wyjaśnia, jak wygląda standardowym dzień pracy przed obiektywem. – Około 9-10 rano modelka przychodzi do studia. Często dziewczyny muszą dojechać do Warszawy z innych miast, co oznacza wskakiwanie do pociągu o 6 rano albo przyjeżdżanie na zdjęcia dzień wcześniej – mówi.

Do tego dochodzi malowanie i czesanie. Kolejne dwie godziny z głowy. Później przez cały dzień czeka je przebieranie/przemalowywanie/przeczesywanie. Zależnie od rodzaju sesji wielokrotnie zmienia się stylizacje. Czasami nawet dziesięciokrotnie. – 
Problemem w trakcie sesji są zwykle buty. Bywa, że nie udaje się stylistkom znaleźć noszonego przez modelkę rozmiaru i wtedy staramy się wcisnąć w nieco za małe.
 Generalnie jednak sesje w dużej mierze składają się z... czekania: na oświetlenie, na zgranie zdjęć z karty, na czesanie, na makijaż – opowiada Małgosia.

Ponad godzina ruchu dziennie, intensywne ćwiczenia, ciągłe pilnowanie diety, od której każde odstępstwo może skutecznie przeszkodzić w znalezieniu nowego zlecenia, kilkanaście castingów jednego dnia, przymiarki na których trzeba przez kilka godzin być niczym manekin z napiętymi mięśniami - taki jest modeling. Nadal myślisz, że to łatwa i przyjemna praca marzeń, wystarczy być wysokim i relatywnie szczupłym, aby pojawić się na wybiegu? Mamy nadzieję, że już nie.
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
stare 06-05-13, 21:47   #411 (permalink)
Promodels User

Profesja: Model
meow

super artykul
stare 10-06-13, 06:41   #412 (permalink)
Promodels User

Izowirus is on a distinguished road

Mozecie podac plany wyjazdowe dziewczyn?
Izowirus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-06-13, 11:55   #413 (permalink)
Promodels User

Mamy już 18 LAT!!!
Z okazji URODZIN MODEL PLUS, przygotowaliśmy dla Was niespodziankę!
Jedna z osób, która udostępni tozdjęcie, spotka się z Magdaleną Frąckowiak na planie sesji zdjęciowej (14.06.2013) !!!

Co trzeba zrobić ?
1. Udostępnij to zdjęcie!
2. Minimum jeden z Twoich znajomych musi polubić nasz Fan Page.
3. Jeśli wygrasz, Twoje zdjęcie z Magdaleną Frąckowiak znajdzie się na naszym Fan Page !!!

POWODZENIA !!!!!!
Wyniki podamy w środę 12.06 o północy.

link do zdjęcia >>https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
stare 10-06-13, 12:46   #414 (permalink)
Promodels Junior

deina_98 is on a distinguished road

A czy jest jakiś wiek od którego dana uczestniczka w konkursie może brać udział w konkursie?
deina_98 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-13, 06:37   #415 (permalink)
Promodels User

MissDion is on a distinguished road

Co stało sie z Dorianna ?
Czy Dorianna zakończyła swoją współpracę z agencj Model Plus?
MissDion jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-06-13, 07:56   #416 (permalink)
Promodels Expert

Profesja: Troll forumowy
Iza68 is on a distinguished road

Cytat:
Napisał MissDion Zobacz post
Co stało sie z Dorianna ?
Czy Dorianna zakończyła swoją współpracę z agencj Model Plus?
Doriana z kilku przyczyn nie jest w tej chwili dostępna. Jak tylko będzie to możliwe wróci do pracy i agencji
Iza68 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-07-13, 12:49   #417 (permalink)
gabixable
Guest

Dlaczego Daga Ziober nie robi pokazów Haute Couture? Przecież już jest po maturze... ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-07-13, 17:51   #418 (permalink)
Promodels User

WOW! Podsumowaliśmy pokazy polskich projektantów! Na wybiegu mieliśmy okazje podziwiać AŻ 31 NASZYCH MODELEK!!! <3
GRATULUJEMY!!! Z niecierpliwością czekamy na kolejny sezon, który będzie jeszcze lepszy! Brawa dla naszych dziewcząt !!!

Ania T
Anna
Charlotte Tomas
Ewa Wladymiruk
Fiolka
Ida
Justyna
Kama
Kamila W
Karina
Karolina
Kasia K
Lena
Malwina
Ola
Paulina M
Paulina N
Renata
Sandra
Zuzanna S
Jagoda
Kamila Szczawińska
Waleria
Paulina Krupińska
Ania B (Nowa Twarz!)
Ewa (Nowa Twarz!)
Karolina K (Nowa Twarz!)
Laura (Nowa Twarz!)
Łukasz (Nowa Twarz!)
Magda Z (Nowa Twarz!)
Patrycja (Nowa Twarz!)
Weronika (Nowa Twarz!)

Dziękujemy za współpracę <3

BOHOBOCO
BIZUU
DENI CLER
GOSIA BACZYŃSKA
JOANNA KLIMAS
KOSSMAN
KRYSTOF STROZYNA
LA MANIA
ŁUKASZ JEMIOŁ
MOSTRAMI
MONIKA KUBATEK
MARIUSZ PRZYBYLSKI
MACIEJ ZIEŃ
PAPROCKI & BRZOZOWSKI
PIERRE BALMAIN
PLICH
PINKO
ROBERT KUPISZ
SIMPLE
WARSAW FASHION STREET
VALENTIN YUDASHKIN
oraz KASI SOKOŁOWSKIEJ <3
ul.Narbutta 40/1
Warszawa
tel. 22 848 40 50
stare 11-07-13, 19:08   #419 (permalink)
Promodels Junior

Nirvana is on a distinguished road

Mam pytanie, czy do takich agencji jak Model Plus najlepiej jest zgłaszać się osobiście czy najpierw kontaktować się przez ich stronę internetową nie wiedząc nawet czy w ogóle odpowiedzą ?
Nirvana jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-13, 09:44   #420 (permalink)
Promodels Junior

Watashi is on a distinguished road

lepiej się umówić,z resztą jak w każdej agencji
Watashi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
agencja model plus, agencja modelek, model plus, modelplus

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania