Forum Promodels

Wró?   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Zdrowie, Uroda, Wiza?, Kosmetyka ...

Zdrowie, Uroda, Wiza?, Kosmetyka ... Porozmawiasz tutaj o tematach zwi?zanych ze zdrowiem, urod?, wiza?em lub kosmetyk? w kontek?cie modelingowym.

Odpowiedz

LinkBack Narz?dzia w?tku Wygl?d
stare 01-08-07, 19:01   #1 (permalink)
pina-kolada
Guest

Domy?lnie prostownice

Z natury mam straszne w?osy. Ani nie s? proste, ani kr?cone. No có?. Jako? trzeba z tym ?y?. Wiadomo, je?li chc? sobie je nakr?ci? to papiloty i inny tego typu sprz?t za?atwia ca?? spraw?. Gorzej, gdy marzy mi si? g?adziutka fryzura. Mój beznadziejny, tani sprz?t za?atwia spraw? na góra 2-3 godziny, po czym ko?cówki wracaj? do swojego naturalnego stanu (innymi s?owy - skr?caj? si?). Tak, wi?c postanowi?am zainwestowa? w dro?sz? prostownic?, ale za to skuteczn?. I tak sobie pomy?la?am, ?e mo?e doradzicie mi jakie? modele, bo nie chcia?abym znów wyrzuca? pieni?dzy w b?oto.

Pozytywne opinie s?ysza?am o prostownicach Remingtona. Co o tym my?licie? U?ywa?a która? z was ich?
  Odpowied? z Cytatem
Reklama
stare 02-08-07, 15:46   #2 (permalink)
Sordna
Guest

Domy?lnie

mam takie same wlosy jak ty i ten sam problem...
rok temu kupilam sobie prostownice z philipsa ale efekt trzymal sie tez tylko kilka godzin... i to w pokoju, wystarczy ze na podworku jest troche wilgoci a cale sie skrecaja
wiem ze warto obejrzec pisma dla fryzjerow, kiedys ogladalam i byly super prostownice ale i ceny byly super...
  Odpowied? z Cytatem
stare 02-08-07, 20:33   #3 (permalink)
pina-kolada
Guest

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? Sordna
ok temu kupilam sobie prostownice z philipsa ale efekt trzymal sie tez tylko kilka godzin...
no w?a?nie o tych philipsa nic dobrego nie s?ysza?am. kumpela ma i jest strasznie zawiedziona, bo efekty s? krótkotrwa?e i wcale a? tak dobrze nie prostuje jej w?osów, a da?a za ni? naprawd? du?o pieni?dzy.

Cytat:
Napisa? Sordna
wiem ze warto obejrzec pisma dla fryzjerow, kiedys ogladalam i byly super prostownice ale i ceny byly super...
no w?a?nie. ceny za niektóre s? naprawd? wysokie. i dlatego za?o?y?am ten w?tek. chcia?abym znale?? co? dobrego i w jakiej? przyst?pnej cenie.
  Odpowied? z Cytatem
stare 02-08-07, 21:12   #4 (permalink)
Sordna
Guest

Domy?lnie

j tez bym chciala cos porzadnego,zeby moje wlosy ujarzmicjak cos znajdziesz to poinformuj prosze:*
  Odpowied? z Cytatem
stare 02-08-07, 21:28   #5 (permalink)
smurfetka
Guest

Domy?lnie

a ja proponuje i?? do najbli?szego lub znajomego fryzjera i go o to zapyta? z pewno?ci? wiedz? w tym temacie wi?cej od nas
  Odpowied? z Cytatem
stare 02-08-07, 21:32   #6 (permalink)
monialissa
Guest

Domy?lnie

swego czasu szuka?am dla siebie prostownicy i zasi?ga?am porad u ró?nych osób. Remington to rzeczywi?cie bardzo dobra firma, dosy? droga, ale chyba warto zainwestowa?. ma?a wskazówka - nie kupujcie prostownic z aluminiowymi p?ytkami, bo te bardzo niszcz? w?osy. w rachub? wchodz? jedynie p?ytki ceramiczne.
  Odpowied? z Cytatem
stare 02-08-07, 21:33   #7 (permalink)
Dominikaaaa
Guest

Domy?lnie

A ja u?ywam prostownicy z hipermarketu dos?ownie za 30 z? - firma adler Mam j? ju? prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona W?osy prostuje super i efekt prostych w?osów utrzymuje si? nawet na drugi dzie? Ale to akurat w moim przypadku...
  Odpowied? z Cytatem
stare 02-08-07, 21:33   #8 (permalink)
Dominikaaaa
Guest

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? monialissa
w rachub? wchodz? jedynie p?ytki ceramiczne.
O tak popieram!
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 12:53   #9 (permalink)
pina-kolada
Guest

Domy?lnie

hmm.. a uzywacie jaki? specjalnych preparatów, ?eby ta fryzura trzyma?a si? d?u?ej i ?eby mniej zniszczy? wlosy podczas prostowania?
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 13:06   #10 (permalink)
XyXyX
Guest

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? Dominikaaaa
A ja u?ywam prostownicy z hipermarketu dos?ownie za 30 z? - firma adler Mam j? ju? prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona W?osy prostuje super i efekt prostych w?osów utrzymuje si? nawet na drugi dzie? Ale to akurat w moim przypadku...
ja równie? mam star? prostownice, a efekt prostych w?osów utrzymuje sie przynajmniej 2 dni, mimo i? naturalnie mam kr?cone w?osy. Wydaje mi si? ?e tu raczej w gre wchodzi precyzja prostowania, u mojej siostry (która nie ma kr?conych w?osów) efekt jest mizerny gdy sobie ona sama prostuje w?osy
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 13:17   #11 (permalink)
JuStI
Guest

Domy?lnie

najlepsze s? te cieniutkie prostownice z opcj? ustawiania temperatury w?osy trzymaj? si? nawet 2 dni przy w?osach kr?conych a tak na marginesie bardzo dobry efekt jest jak si? wyprostuje w?osy zwyk?ym ?elazkiem wtedy trzyma si? naprawde d?ugo ale w?osy si? szybciej niszcz?..
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 14:21   #12 (permalink)
Sordna
Guest

Domy?lnie

zwyklym zelazkiem?
o nie,stanowczo odradzam nawet probowac, moja ciotka kiedys wpadla na ten "genialny" pomysl i nie wyszlo jej to na dobrze:/
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 15:19   #13 (permalink)
dari
Guest

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? JuStI
bardzo dobry efekt jest jak si? wyprostuje w?osy zwyk?ym ?elazkiem
czyli jak? g?owa na desk? do prasowania i heyah?
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 15:24   #14 (permalink)
clauudiaa
Guest

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? dari
Cytat:
Napisa? JuStI
bardzo dobry efekt jest jak si? wyprostuje w?osy zwyk?ym ?elazkiem
dok?adnie :d mam kole?anke która tak prostuje w?osy ale nie?le jest to rezykowne a w?osy jak niszczy to chyba nie musz? mówi?:P
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 15:38   #15 (permalink)
pina-kolada
Guest

Domy?lnie

Cytat:
Napisa? JuStI
na tak na marginesie bardzo dobry efekt jest jak si? wyprostuje w?osy zwyk?ym ?elazkiem wtedy trzyma si? naprawde d?ugo ale w?osy si? szybciej niszcz?..
wow. to do?? drastyczny sposób. raczej bym si? nie odwa?y?a.
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 15:56   #16 (permalink)
JuStI
Guest

Domy?lnie

Cytat:
nie no az tak to nie bierzesz pasemko w?osów podk?adasz pod nie szmatke i na nie zelazko i tak prostujesz jak prostownica.. efekt utrzymuje sie naprawde bardzo dlugo no ale wlosy sie niszcza cos za cos..
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 17:00   #17 (permalink)
lucca
Guest

Domy?lnie

^ omg!
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 17:05   #18 (permalink)
Angel
Guest

Domy?lnie

hyhy do ?miechu warte

mi siostra kiedy? kupi?a prostownice na lusterka tzn zamiast p?ytek ceramicznychma lusterka, ale rzadko u?ywam.
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 17:21   #19 (permalink)
Nusia
Guest

Domy?lnie

wszystko tez zale?y od typu w?osów. Np na niektore typy prostownice z hipermarketow dzialaja idealnie a na niektore nie daja wogole efektow i tak tez jest z tymi drogimi, markowymi... ehh ja bym chyba musiala kupic kilka :P zeby przekonac sie ktora jest dla mnie najlepsza . Co do prostowania zwyklym zelazkiem... no cos kolezanka kiedys probowala ... i teraz ma ladna blizne na ramieniu booo jak prostowala wlosy na desce do prasowania ... to nie oblizyla odleglosci ramienia od zelazka... ehh

Pozdrawiam Cieplo I Prosto

Ania
  Odpowied? z Cytatem
stare 03-08-07, 18:23   #20 (permalink)
Sordna
Guest

Domy?lnie

mysle ze dobr prostownica,taka ktorej uzywaja swiatowi fryzjerzy by sprostala moim wlosom!
tylko nie wiem czy ja bym sprostala cenie tej prostownicy
  Odpowied? z Cytatem
Odpowiedz

Narz?dzia w?tku
Wygl?d

Zasady Postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest Wy??czony
Trackbacks are W??czony
Pingbacks are W??czony
Refbacks are W??czony

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 01:00.