Forum Promodels

Wró?   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Zdrowie, Uroda, Wiza?, Kosmetyka ...

Zdrowie, Uroda, Wiza?, Kosmetyka ... Porozmawiasz tutaj o tematach zwi?zanych ze zdrowiem, urod?, wiza?em lub kosmetyk? w kontek?cie modelingowym.

Odpowiedz

LinkBack Narz?dzia w?tku Wygl?d
stare 10-02-09, 20:22   #1 (permalink)
Promodels Junior

Sk?d: Rzeszów
kendy
Domy?lnie Rysy twarzy.

O co chodzi z tymi rysami twarzy? Maj? by? regularne, tzn jakie?
Szukam tego w internecie jednak nigdzie nie ma tego sprecyzowanego.
kendy jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
Reklama
stare 10-02-09, 20:37   #2 (permalink)
Eveline
Guest

Domy?lnie

Nie musz? by? super regularne. Czasami modelka ma odstaj?ce uszy, ciemn? opraw? oczu i to te? s? atuty, je?li ogólnie jest pi?kna i ma ciekaw? urod? Oczywi?cie bez przesady, wielkie nosy czy inne DU?E defekty odpadaj? i szanse dziewczyny na zrobienie kariery w modelingu wtedy malej?.
W uproszczeniu: je?li dziewczyna ma nietypowe i ciekawe rysy twarzy, to cho? jej uroda odbiega od idea?u, ma szanse. Wszystko zale?y od tego, jak kto? wygl?da, to sprawa bardzo indywidualna. Jedna dziewczyna ma ciemn? opraw? oczu i wygl?da ?le, druga te? ma ciemn? opraw? oczu i wygl?da okropnie - tu akurat powo?uj? si? na zdanie Irminyy, która udzieli?a mi rady w tym temacie (dzi?ki)
Ja sama przegl?da?am tylko to forum i chyba wiem ju? troszk? na ten temat, tak?e postanowi?am odpowiedzie?. Mam nadziej?, ?e co? pomog?am

A je?li chcesz si? dowiedzie?, czy Ty sama ze swoj? urod? si? nadajesz, no to zapraszam do Fotoprezentacji ze zdj?ciami, dziewczyny Ci powiedz?, co i jak ; )
  Odpowied? z Cytatem
stare 10-02-09, 21:19   #3 (permalink)
Promodels User

Profesja: Troll forumowy
Sk?d: z norki
kroliczek
Domy?lnie

Cytat:
Napisa? SPP
Niestety samo spe?nianie tych?e warunków nie wystarcza. Twój wygl?d musi jeszcze przykuwa? wzrok ekspertów rynku reklamy. Aby zosta? modelk? otrzymuj?c? powa?ne oferty pracy trzeba mie? w swoim wygl?dzie oraz tak zwanym j?zyku cia?a, stylu bycia, to "co?" co sprawia, ?e cz?owiek staje si? ?atwozapami?tywalnym, wr?cz wrzynaj?cym si? w pami?? innych ludzi.

Tej cechy nie da si? opisa?. Mo?na mówi? o wielu jej elementach - ?e lepiej mie? du?e i wydatne usta, g?ste brwi (ich wyskubywanie na pewno jest minusem), wystaj?ce ko?ci policzkowe, g?ste, naturalne w?osy, ostre rysy, ale natura jest tak cudownym twórc?, ?e potrafi zaskoczy? nawet najlepszych znawców urody tak? kombinacj? jej elementów, której nie sposób przyporz?dkowa? ?adnym regu?om.

?atwiej nieco definiowa? negatywnie. Niewielkie szanse na karier? maj? dziewczyny o okr?g?ych, pyzatych obliczach, nawet je?li podobaj? si? w klasycznych konkursach pi?kno?ci. Dyskwalifikuj?ce s? na przyk?ad podwójne podbródki, zbyt szeroko lub zbyt w?sko rozstawione oczy, mocno asymetryczne twarze.
Trudno poszuka??

Chocia? ja mam mocn? szczen? i nic mi po niej,póki co
kroliczek jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 10-02-09, 21:23   #4 (permalink)
Promodels User

Profesja: Troll forumowy
Sk?d: z norki
kroliczek
Domy?lnie

Przepraszam,?e nie edytowa?am,ale si? nie da (czy admin/mod móg?by doklei??).
Eveline,a co ma oprawa oczu do rysów twarzy?
kroliczek jest nieaktywny   Odpowied? z Cytatem
stare 10-02-09, 21:49   #5 (permalink)
Eveline
Guest

Domy?lnie

Fakt, niewiele, ale jak ja ju? si? rozpisz?, to nie tylko na temat Wiedzie? wi?cej to chyba nie gorzej?
  Odpowied? z Cytatem
Odpowiedz

Narz?dzia w?tku
Wygl?d

Zasady Postowania
Nie mo?esz zak?ada? nowych tematów
Nie mo?esz pisa? wiadomo?ci
Nie mo?esz dodawa? za??czników
Nie mo?esz edytowa? swoich postów

BB Code jest W??czony
Emotikony s? W??czony
[IMG] kod jest W??czony
HTML kod jest Wy??czony
Trackbacks are W??czony
Pingbacks are W??czony
Refbacks are W??czony

Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 09:45.