Forum Promodels

Wróć   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Zdrowie, Uroda, Wizaż, Kosmetyka ...

Zdrowie, Uroda, Wizaż, Kosmetyka ... Porozmawiasz tutaj o tematach związanych ze zdrowiem, urodą, wizażem lub kosmetyką w kontekście modelingowym.

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 20-01-07, 22:53   #1 (permalink)
badgirlx1
Guest

Domyślnie Adresy klinik powiększających piersi

dzien dobry potrzbuje adresy klinik gdzie mozna powiekszyc piersi .czy lepiej w polsce czy za granica i ile taka przyjemnosc kosztuje

z gory dziekkuje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-01-07, 00:11   #2 (permalink)
eNKa
Guest

Domyślnie

wystarczy w wyszukiwarce wpisac nazwe zabiegu to wyswietli sie mutum adresow kliik wraz z ich cennikami, troche zaradnosci
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-01-07, 22:04   #3 (permalink)
badgirlx1
Guest

Domyślnie no tak

no tak ale chodzi mi o to ktora jest najlepsza zeby byla pewnosc ze bede zadowolona
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-07, 00:06   #4 (permalink)
frutti
Guest

Domyślnie

http://www.beautywpolsce.com
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-07, 12:25   #5 (permalink)
Promodels Expert

Profesja: Fotograf
mara
Domyślnie

dzieki frutka, wyreczylas mnie
badgirlx1, wpadnij na forum beauty a znajdziesz wszystkie odpowiedzi. osobiscie nie polecam tylko skupina z poznania a jezeli chcesz sie dowiedziec czemu- przewertuj beauty.
stare 23-01-07, 14:40   #6 (permalink)
badgirlx1
Guest

Domyślnie dziekuje

dzieki dziewczyny fajnie ze moge na was liczyc.mam jeszcze jedno pytaanie czy piersi silikonowe trzeba usunac gdy zajdzie sie w ciazy?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-07, 16:14   #7 (permalink)
Promodels Expert

Sylvia
Domyślnie

Ciekawe to forum (beauty) Mara i nawet twoja buźka tam zdobi stronke
Sylvia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-01-07, 21:40   #8 (permalink)
Promodels Expert

mara
Domyślnie

hehe, tak moja buzka jest w logo portalu, moje nazwisko wsrod redaktorow a moj nick wsrod moderatorow na forum

nie, silikonow nie trzeba wyjmowac na czas ciazy. nalezy je natomiast wymieniac co 10-15 lat. w czasie ciazy mozna karmic piersia jak ma sie implanty.
stare 24-01-07, 01:25   #9 (permalink)
gosica
Guest

Domyślnie

oooo jestem w szoku
bo o ile kojarze portal od dluzszego czasu to nie wiedzialam ze za jego duza czescia stoi mara

jeju mnie zawsze operacje plastyczne jednoczesnie ogromnie fascynowaly ale i przerazaly
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-07, 10:54   #10 (permalink)
Desire
Guest

Domyślnie

Ja mam naturalna miseczke C , wiec korzystac z uslug chirurga plastycznego nie bede przynajmniej na razie i w tym zakresie, ale skoro temat operacji jest juz na tapecie - zapytam co sadzicie o dziennikarce Yoya (kupilam ze wzgledu na artykul z naszym forumowym Buziaczkiem), ktora powiekszyla sobie piersi. Nie byloby w tym nic szokujacego gdyby nie to ze przebieg calej operacji znalazl sie w gazetce.. lacznie ze zdjeciami przed i po.. Przyznam ze dla mnie (osoby ktora jesli zajdzie taka potrzeba chetnie da sie pokroic w imie urody ) artykul i postawa dziennikarki jest szokujaca.
Co innego powiekszyc sobie biust a co innego pokazac przebieg calej transformacji i to w pracy!!! Nie zrozumcie mnie zle - nie jestem przeciw pokazywaniu zabiegow 9program "chce byc piekna" itp ) ale poddawaniu sie im jakby to powiedziec "w pracy". Nie mam tematu wiec powieksze sobie cycki - naczelna bedzie zachwycona.. rozumiecie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-07, 13:26   #11 (permalink)
Promodels Expert

Sylvia
Domyślnie

Ja niestety nie wiem o ktora kobiete chodzi.
Mara gratulacje udanego portalu-szkoda tylko ze nie znalazlam tam przykladowych cen-z ciekawosci chcialam wiedziec.
Sylvia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-07, 15:47   #12 (permalink)
Sanders
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał mara
w czasie ciazy mozna karmic piersia jak ma sie implanty.
ale tylko wtedy gdy są włożone pod mięsień, co jest metodą bardziej inwazyjną, ale lepszą jeśli chodzi o posiadanie w przyszłości dzidziusia, bo się nie przecina gruczołów mlekowych

Dawno mnie tu nie było... Zmiany, zmiany, i jeszcze raz zmiany
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-07, 20:58   #13 (permalink)
Promodels Expert

mara
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sanders
ale tylko wtedy gdy są włożone pod mięsień, co jest metodą bardziej inwazyjną, ale lepszą jeśli chodzi o posiadanie w przyszłości dzidziusia, bo się nie przecina gruczołów mlekowych
niestety, jestes w bledzie. mozliwe jest karmienie piersia nawet po implantacji pod gruczol. wszystko zalezy od sprawnosci i umiejetnosci lekarza- naprawde wiem sporo na ten temat i nie slyszalam jednoznacznej opinii aby lekarz stwierdzil, ze przy takim polozeniu implantu karmienie piersia byloby niemozliwe i niewykonalne. no i pod miesien jest bardziej bolesna...aha, tak samo nieprawda jest, ze wkladajac implant z ciecia sutkowego nie mozna pozniej karmic piersia- nawet wtedy nie wycina sie sutka i nie odklada na bok

co do joya- mamy na forum ta dziennikarke, zostala zdemaskowana jak umiescila u nas zdjecie z gazety, ktore oczywiscie bylo obrobione i ja zwrocilam jej na to uwage zolza ze mnie, wiem.

sylvia- celowo nie zamieszczalismy cennika, bo kazda z kilink ma indywidualny a ceny moga sie naprawde roznic- np. za piersi w poznaniu zaplacisz okolo 8 tysiecy, w warszawie 12 a w czechach 7... jak chcesz znac jakis przedzial cenowy dla konkretnego zabiegu na przykladzie klinik- zapytaj mnie a postaram sie pomoc

gosica- ja tylko pomagam kolezance, ktora ten portal stworzyla. a tak btw- zajrzyj do dzialu wspolpraca na forum i koniecznie sie do mnie odezwij w tej sprawie- musze cie tam miec jako eksperta od makijazu- o ile sie oczywiscie zgodzisz.

desire- rozumiem doskonale ale pamietaj... moglo byc tez tak- chce powiekszyc piersi, moze jak to zrelacjonuje zaplace polowe? albo wcale? w koncu to reklama dla lekarza i jakas tam wieksza sprzedaz dla gazety
stare 24-01-07, 21:16   #14 (permalink)
Sanders
Guest

Domyślnie

mara, w takim razie czemu się robi dwa rodzaje operacji powiększenia piersi: przed mięsień i pod? Skoro pod jest bardziej bolesne, a nie ma żadnej różnicy w karmieniu?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-07, 23:26   #15 (permalink)
Kapri
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sanders
mara, w takim razie czemu się robi dwa rodzaje operacji powiększenia piersi: przed mięsień i pod? Skoro pod jest bardziej bolesne, a nie ma żadnej różnicy w karmieniu?
Ja spróbuję odpowiedzieć, chociaż nie jestem pewna, czy na 1000% dobrze odpowiadam. Ale coś kiedyś czytałam i o ile dobrze pamiętam, zależy to od tego, czy ma się mały czy raczej większy biust i przy dużym wszczepia się pod mięsień a przy małym przed.

Poprawcie, jeśli się pomyliłam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24-01-07, 23:37   #16 (permalink)
Promodels Expert

mara
Domyślnie

chociazby dlatego, ze pod miesien piers nie opada tak jak pod gruczol (szczegolnie po karmieniu piersia naturalna piers ma tendencje do opadania), pod gruczol efekt jest bardziej widoczny bo przy technice pod miesien "znika" okolo 30% wielkosci implantu, metoda pod miesien ulatia diagnostyke- niestety wielu lekarzy nie jest przeszkolonych z wykonywania badan przy implantach a umiejscowienie implantu glebiej zmniejsza ryzyko jego uszkodzenia- sama to odczulam na sobie, bo gdybym miala pod gruczol nie znalazlabym lekarza, ktory mi zrobi biopsje, bo kazdy by sie bal uszkodzenia implantu, to samo sie tyczy usuwania guzkow w piersi.
miesien zdecydowanie mocniej trzyma implant- ma to wady i zalety. zalety- grawitacja nie rozciagnie piersi po pas, sa one bardziej jedrne i sztywne. wady- po pierwsze wieksza bolesnosc po zabiegu, mozliwosc efekty double bubble dzielenia implantu misniem no i przy napinaniu miesnia piersiowego implant maloestetycznie idzie nieco do gory.
owszem, czesto w gabinecie mozna uslyszec, ze jezeli planuje sie dziecko to bezpieczniej jest wlozyc implant pod miesien. argumentacja moze byc rozna- od rzekomego mozliwego negatywnego wplywu powloki silikonowej na pokarm (niesamowita bzdura notabene), mozliwosci przeciecia czesci (ale nie calosci) kanalikow mlekowych co moze miec wplyw na karmienie az po kwestie czestszych poprawek spowodowanych mozliwym powiekszeniem gruczolu piersiowego w trakcie ciazy a co za tym idzie jego wieksza waga i rozciagnieciem piersi.
idealne zobrazowanie metod jest na stronie: http://www.lineacorporis.pl/ramka.html w dziale powiekszanie piersi. wkladka umiejscowiona jest pod gruczolem na miesniu a nie w gruczole oraz druga metoda- pod miesniem na sciance klatki piersiowej.
sanders, bede u lekarza w sprawie materialow do pracy magisterskiej to wypytam przy okazji o wiecej szczegolow.
stare 25-01-07, 01:01   #17 (permalink)
Promodels Expert

mara
Domyślnie

no stanik pancerny zwany pieszczotliwie chomontem (nie wiem przez jakie h a nie chce mi sie po slownik isc...) tez utkwil mi w pamieci... tego sie nie da zapomniec
swoja droga przerabialam na swoim przykladzie kwestie onkologii i plastyki rownoczesnie, gdyz zdiagnozowano u mnie guza w piersi.
a na grono zaraz lece
stare 25-01-07, 01:26   #18 (permalink)
gosica
Guest

Domyślnie

mara, bardzo chetnie zostane owym ekspertem napisze do ciebie zaraz na gronie bo z ta poczta tutaj to ja jestem mocno 'zapozniona' i niewiem co i jak (z gory wszystkich przepraszam, ktorzy do mnie wieki temu pisali a ja dopiero niedawno odkrylam wiadomosci...)
ja sie wlasnie wczoraj zarejestrowalam na portalu, chetnie sie w nim poudzielam chocby czytajac bo temat ogolnie mnie interesuje

mnie w tym artykule w Joyu zszokowaly foty z operacji - brrrrr!zwlaszcza ta piers rozkrojona

ech moja mama ponad rok temu miala mastektomie wraz z odtworzeniem piersi - jak patrzylam jak sie katuje w tym biustonoszu uciskowym to az mnie skrecalo brrr, no ale cycuszek z implantem ma przepiekny ksztalt (ale drugiego za zadne skarby nie chce 'dorobic')
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-07, 10:36   #19 (permalink)
Desire
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał mara
moglo byc tez tak- chce powiekszyc piersi, moze jak to zrelacjonuje zaplace polowe? albo wcale? w koncu to reklama dla lekarza i jakas tam wieksza sprzedaz dla gazety
no wlasnie - gdybym sam decydowala sie na taki zabieg wykosztowalabym sie na to zeby zrobic to bez tysiecy swiadkow przed i po.. a nie po to zeby gazeta sie sprzedawala!! Babka chce zyskac na wizualu a robi to w taki "mechaniczny" sposob. Piersi sa jakby nie patrzec symbolem seksualnosci kobiety - obojetnie czy sztuczne czy prawdziwe.. a tu prosze dziewczyna powieksza sobie biust by sie podobac (tak tak!!) ale robi to w taki sposob, ktory kaze myslec o jej nowych ksztaltach w sposob zupelnie aseksualny.

Gdyby ktos nie rozumial moich wywodow prosze sobie wyobrazic analogiczna sytuacje z facetem i np. jego penisem? Nie zalosne?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-01-07, 10:37   #20 (permalink)
Desire
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał mara
zdiagnozowano u mnie guza w piersi.
zartujesz ??
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku