Forum Promodels

Wróć   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Zdrowie, Uroda, Wizaż, Kosmetyka ...

Zdrowie, Uroda, Wizaż, Kosmetyka ... Porozmawiasz tutaj o tematach związanych ze zdrowiem, urodą, wizażem lub kosmetyką w kontekście modelingowym.

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 01-08-07, 19:01   #1 (permalink)
pina-kolada
Guest

Domyślnie prostownice

Z natury mam straszne włosy. Ani nie są proste, ani kręcone. No cóż. Jakoś trzeba z tym żyć. Wiadomo, jeśli chcę sobie je nakręcić to papiloty i inny tego typu sprzęt załatwia całą sprawę. Gorzej, gdy marzy mi się gładziutka fryzura. Mój beznadziejny, tani sprzęt załatwia sprawę na góra 2-3 godziny, po czym końcówki wracają do swojego naturalnego stanu (innymi słowy - skręcają się). Tak, więc postanowiłam zainwestować w droższą prostownicę, ale za to skuteczną. I tak sobie pomyślałam, że może doradzicie mi jakieś modele, bo nie chciałabym znów wyrzucać pieniędzy w błoto.

Pozytywne opinie słyszałam o prostownicach Remingtona. Co o tym myślicie? Używała któraś z was ich?
  Odpowiedź z Cytatem
Reklama
stare 02-08-07, 15:46   #2 (permalink)
Promodels User

Sordna
Domyślnie

mam takie same wlosy jak ty i ten sam problem...
rok temu kupilam sobie prostownice z philipsa ale efekt trzymal sie tez tylko kilka godzin... i to w pokoju, wystarczy ze na podworku jest troche wilgoci a cale sie skrecaja
wiem ze warto obejrzec pisma dla fryzjerow, kiedys ogladalam i byly super prostownice ale i ceny byly super...
stare 02-08-07, 20:33   #3 (permalink)
pina-kolada
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Sordna
ok temu kupilam sobie prostownice z philipsa ale efekt trzymal sie tez tylko kilka godzin...
no właśnie o tych philipsa nic dobrego nie słyszałam. kumpela ma i jest strasznie zawiedziona, bo efekty są krótkotrwałe i wcale aż tak dobrze nie prostuje jej włosów, a dała za nią naprawdę dużo pieniędzy.

Cytat:
Napisał Sordna
wiem ze warto obejrzec pisma dla fryzjerow, kiedys ogladalam i byly super prostownice ale i ceny byly super...
no właśnie. ceny za niektóre są naprawdę wysokie. i dlatego założyłam ten wątek. chciałabym znaleźć coś dobrego i w jakiejś przystępnej cenie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-07, 21:12   #4 (permalink)
Promodels User

Sordna
Domyślnie

j tez bym chciala cos porzadnego,zeby moje wlosy ujarzmicjak cos znajdziesz to poinformuj prosze:*
stare 02-08-07, 21:28   #5 (permalink)
Promodels User

Profesja: Modelka
smurfetka
Domyślnie

a ja proponuje iść do najbliższego lub znajomego fryzjera i go o to zapytać z pewnością wiedzą w tym temacie więcej od nas
stare 02-08-07, 21:32   #6 (permalink)
Promodels Expert

monialissa
Domyślnie

swego czasu szukałam dla siebie prostownicy i zasięgałam porad u różnych osób. Remington to rzeczywiście bardzo dobra firma, dosyć droga, ale chyba warto zainwestować. mała wskazówka - nie kupujcie prostownic z aluminiowymi płytkami, bo te bardzo niszczą włosy. w rachubę wchodzą jedynie płytki ceramiczne.
stare 02-08-07, 21:33   #7 (permalink)
Dominikaaaa
Guest

Domyślnie

A ja używam prostownicy z hipermarketu dosłownie za 30 zł - firma adler Mam ją już prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona Włosy prostuje super i efekt prostych włosów utrzymuje się nawet na drugi dzień Ale to akurat w moim przypadku...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-07, 21:33   #8 (permalink)
Dominikaaaa
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał monialissa
w rachubę wchodzą jedynie płytki ceramiczne.
O tak popieram!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 12:53   #9 (permalink)
pina-kolada
Guest

Domyślnie

hmm.. a uzywacie jakiś specjalnych preparatów, żeby ta fryzura trzymała się dłużej i żeby mniej zniszczyć wlosy podczas prostowania?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 13:06   #10 (permalink)
XyXyX
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominikaaaa
A ja używam prostownicy z hipermarketu dosłownie za 30 zł - firma adler Mam ją już prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona Włosy prostuje super i efekt prostych włosów utrzymuje się nawet na drugi dzień Ale to akurat w moim przypadku...
ja również mam starą prostownice, a efekt prostych włosów utrzymuje sie przynajmniej 2 dni, mimo iż naturalnie mam kręcone włosy. Wydaje mi się że tu raczej w gre wchodzi precyzja prostowania, u mojej siostry (która nie ma kręconych włosów) efekt jest mizerny gdy sobie ona sama prostuje włosy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 13:17   #11 (permalink)
JuStI
Guest

Domyślnie

najlepsze są te cieniutkie prostownice z opcją ustawiania temperatury włosy trzymają się nawet 2 dni przy włosach kręconych a tak na marginesie bardzo dobry efekt jest jak się wyprostuje włosy zwykłym żelazkiem wtedy trzyma się naprawde długo ale włosy się szybciej niszczą..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 14:21   #12 (permalink)
Promodels User

Sordna
Domyślnie

zwyklym zelazkiem?
o nie,stanowczo odradzam nawet probowac, moja ciotka kiedys wpadla na ten "genialny" pomysl i nie wyszlo jej to na dobrze:/
stare 03-08-07, 15:19   #13 (permalink)
dari
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał JuStI
bardzo dobry efekt jest jak się wyprostuje włosy zwykłym żelazkiem
czyli jak? głowa na deskę do prasowania i heyah?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 15:24   #14 (permalink)
clauudiaa
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał dari
Cytat:
Napisał JuStI
bardzo dobry efekt jest jak się wyprostuje włosy zwykłym żelazkiem
dokładnie :d mam koleżanke która tak prostuje włosy ale nieżle jest to rezykowne a włosy jak niszczy to chyba nie muszę mówić:P
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 15:38   #15 (permalink)
pina-kolada
Guest

Domyślnie

Cytat:
Napisał JuStI
na tak na marginesie bardzo dobry efekt jest jak się wyprostuje włosy zwykłym żelazkiem wtedy trzyma się naprawde długo ale włosy się szybciej niszczą..
wow. to dość drastyczny sposób. raczej bym się nie odważyła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 15:56   #16 (permalink)
JuStI
Guest

Domyślnie

Cytat:
nie no az tak to nie bierzesz pasemko włosów podkładasz pod nie szmatke i na nie zelazko i tak prostujesz jak prostownica.. efekt utrzymuje sie naprawde bardzo dlugo no ale wlosy sie niszcza cos za cos..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 17:00   #17 (permalink)
lucca
Guest

Domyślnie

^ omg!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 17:05   #18 (permalink)
Moderator

Profesja: Modelka
Angel
Domyślnie

hyhy do śmiechu warte

mi siostra kiedyś kupiła prostownice na lusterka tzn zamiast płytek ceramicznychma lusterka, ale rzadko używam.
Angel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 17:21   #19 (permalink)
Nusia
Guest

Domyślnie

wszystko tez zależy od typu włosów. Np na niektore typy prostownice z hipermarketow dzialaja idealnie a na niektore nie daja wogole efektow i tak tez jest z tymi drogimi, markowymi... ehh ja bym chyba musiala kupic kilka :P zeby przekonac sie ktora jest dla mnie najlepsza . Co do prostowania zwyklym zelazkiem... no cos kolezanka kiedys probowala ... i teraz ma ladna blizne na ramieniu booo jak prostowala wlosy na desce do prasowania ... to nie oblizyla odleglosci ramienia od zelazka... ehh

Pozdrawiam Cieplo I Prosto

Ania
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-08-07, 18:23   #20 (permalink)
Promodels User

Sordna
Domyślnie

mysle ze dobr prostownica,taka ktorej uzywaja swiatowi fryzjerzy by sprostala moim wlosom!
tylko nie wiem czy ja bym sprostala cenie tej prostownicy

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania