Forum Promodels

Wróć   Forum Promodels > proMODELS ZonE > Zdrowie, Uroda, Wizaż, Kosmetyka ...

Zdrowie, Uroda, Wizaż, Kosmetyka ... Porozmawiasz tutaj o tematach związanych ze zdrowiem, urodą, wizażem lub kosmetyką w kontekście modelingowym.

Odpowiedz

LinkBack Narzędzia wątku Wygląd
stare 10-02-09, 20:22   #1 (permalink)
Promodels Junior

kendy
Domyślnie Rysy twarzy.

O co chodzi z tymi rysami twarzy? Mają być regularne, tzn jakie?
Szukam tego w internecie jednak nigdzie nie ma tego sprecyzowanego.
kendy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-09, 20:37   #2 (permalink)
Eveline
Guest

Domyślnie

Nie muszą być super regularne. Czasami modelka ma odstające uszy, ciemną oprawę oczu i to też są atuty, jeśli ogólnie jest piękna i ma ciekawą urodę Oczywiście bez przesady, wielkie nosy czy inne DUŻE defekty odpadają i szanse dziewczyny na zrobienie kariery w modelingu wtedy maleją.
W uproszczeniu: jeśli dziewczyna ma nietypowe i ciekawe rysy twarzy, to choć jej uroda odbiega od ideału, ma szanse. Wszystko zależy od tego, jak ktoś wygląda, to sprawa bardzo indywidualna. Jedna dziewczyna ma ciemną oprawę oczu i wygląda źle, druga też ma ciemną oprawę oczu i wygląda okropnie - tu akurat powołuję się na zdanie Irminyy, która udzieliła mi rady w tym temacie (dzięki)
Ja sama przeglądałam tylko to forum i chyba wiem już troszkę na ten temat, także postanowiłam odpowiedzieć. Mam nadzieję, że coś pomogłam

A jeśli chcesz się dowiedzieć, czy Ty sama ze swoją urodą się nadajesz, no to zapraszam do Fotoprezentacji ze zdjęciami, dziewczyny Ci powiedzą, co i jak ; )
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-09, 21:19   #3 (permalink)
Promodels User

Profesja: Troll forumowy
kroliczek
Domyślnie

Cytat:
Napisał SPP
Niestety samo spełnianie tychże warunków nie wystarcza. Twój wygląd musi jeszcze przykuwać wzrok ekspertów rynku reklamy. Aby zostać modelką otrzymującą poważne oferty pracy trzeba mieć w swoim wyglądzie oraz tak zwanym języku ciała, stylu bycia, to "coś" co sprawia, że człowiek staje się łatwozapamiętywalnym, wręcz wrzynającym się w pamięć innych ludzi.

Tej cechy nie da się opisać. Można mówić o wielu jej elementach - że lepiej mieć duże i wydatne usta, gęste brwi (ich wyskubywanie na pewno jest minusem), wystające kości policzkowe, gęste, naturalne włosy, ostre rysy, ale natura jest tak cudownym twórcą, że potrafi zaskoczyć nawet najlepszych znawców urody taką kombinacją jej elementów, której nie sposób przyporządkować żadnym regułom.

Łatwiej nieco definiować negatywnie. Niewielkie szanse na karierę mają dziewczyny o okrągłych, pyzatych obliczach, nawet jeśli podobają się w klasycznych konkursach piękności. Dyskwalifikujące są na przykład podwójne podbródki, zbyt szeroko lub zbyt wąsko rozstawione oczy, mocno asymetryczne twarze.
Trudno poszukać?

Chociaż ja mam mocną szczenę i nic mi po niej,póki co
kroliczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-09, 21:23   #4 (permalink)
Promodels User

Profesja: Troll forumowy
kroliczek
Domyślnie

Przepraszam,że nie edytowałam,ale się nie da (czy admin/mod mógłby dokleić?).
Eveline,a co ma oprawa oczu do rysów twarzy?
kroliczek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-02-09, 21:49   #5 (permalink)
Eveline
Guest

Domyślnie

Fakt, niewiele, ale jak ja już się rozpiszę, to nie tylko na temat Wiedzieć więcej to chyba nie gorzej?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania